Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 11 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 20:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
Ну, де то всьо ділося - зрозуміло, але хто ж то всьо туди відвіз? Міська казна отримала від того зиск? Чи "орендар"?


Перепрошую - не побачив. Куда ділося - та спалили то всьо. А вивозили спільно: комунальники з підприємцями. Машину навіть Слюзар дав - бо то вже скоро вибори. Доречі на тій 39-ій сесії міський голова таки обмовився, що не Передвеликодня толока, а Передвиборча толока... Всі дружно посміялися, бо так є.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 20:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Задавайте мені, будь-ласка, у письмовій формі. Я дам запит на наступній сесії, нехай з влади дадуть відповідь офіційно і спільно опублікуємо на сайті і у пресі.

це все правильно, але тобі ніхто не принесе ніякі запити у письмовій формі, мусиш з цим змиритися...
добре, що хоть тут пишуть час від часу... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 20:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
SPY пише:
краще здамо на металобрухт


Не впевнений. Не знаю, але не впевнений, що на металобрухт. Принаймні можу спитати у очі людей, а не сидячи сракою до дописувачів і голослівно припускати... Та що дивуватися? То половина як не стала вовками-перевертнями, то задній місцем до Коломиї повернулася і щось десь собі тихотько клепає по клавіатурі...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 20:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
Quote Віталій Вандич пише:
це все правильно, але тобі ніхто не принесе ніякі запити у письмовій формі, мусиш з цим змиритися...
добре, що хоть тут пишуть час від часу...


Бо, повторююся - усі на всьо забили - повернулися заднім місцем, підписалися пяним вовком - і "ЗЕ ВЬО" Я такий затурканий, такий затурканий, але я коломиянин!!!"... гей би!
ЗАДОВБАЛО!!! Доки можна терпітиш?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 20:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Доречі! А де дівся так званий кінотеатр, який був у Пентагоні? Чого мовчимо? Незла була ідея... і умерла... Тема ж топіка - «Чи залишиться в Коломиї кінотеатр?»


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 20:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Доки можна терпіти?

так от...
матеріалу на депзапит маєш тут достатньо... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 20:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
Quote Віталій Вандич пише:
Доки можна терпіти?
так от...
матеріалу на депзапит маєш тут достатньо...


Запит написати не проблема. Можемо готувати спільно. Але, крім Ю.Молодія - хто ще підписується? Прошу назвати Прізвища та Імена.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 20:44 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
Доречі! А де дівся так званий кінотеатр, який був у Пентагоні? Чого мовчимо? Незла була ідея... і умерла... Тема ж топіка - «Чи залишиться в Коломиї кінотеатр?»
Та певно шо незла була ідея. Багато незлих ідей було реалізовано, а ше більше - нереалізовано. І вже й не буде...

Отой "так званий" був першим і довший час єдиним в Західній Україні цифровим кінотеатром - мацьоньким... ну то таке. Але ж якісним і прогресивним на той час. Довго мусувалася тема переїзду отого "так званого" в Джерело, але - вічна пам'ять тому, хто ногами, руками і всім інщим впирався проти цього, за підтримки отихвово... на роверах :D
А зараз - я не маю натхнення займатися тим всім за свої гроші...

p.s.
Листа-звернення про проблеми парку від мене особисто - не буде. А бо того шо не буде. Бо нашо? :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 20:50 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Віталій Вандич пише:
Не впевнений. Не знаю, але не впевнений, що на металобрухт. Принаймні можу спитати у очі людей, а не сидячи сракою до дописувачів і голослівно припускати... Та що дивуватися? То половина як не стала вовками-перевертнями, то задній місцем до Коломиї повернулася і щось десь собі тихотько клепає по клавіатурі...


На форумі вільний вибір аватарів(як спиною, так і вовків) так і вільне писання думок.... У правилах це не заборонено і цензуру вони не порушують

Цитата:
Віталій Вандич пише:
Не впевнений. Не знаю, але не впевнений, що на металобрухт.


якось вони не дуже акуратно їх знімали, хоча куди та машина поїхала не знаю, але коли я спробував зробити знимок - вони досить таки агресивно до мене "звернулись" *censored* :D (можливо були замучені))). Після того як спалах спрацював - телефон вирубився - так що фото я так і не зробив :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 20:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
Та певно шо незла була ідея. Багато незлих ідей було реалізовано, а ше більше - нереалізовано. І вже й не буде...


Таки шкода :(

Цитата:
pent@gon пише:
Отой "так званий" був першим і довший час єдиним в Західній Україні цифровим кінотеатром - мацьоньким... ну то таке. Але ж якісним і прогресивним на той час. Довго мусувалася тема переїзду отого "так званого" в Джерело, але - вічна пам'ять тому, хто ногами, руками і всім інщим впирався проти цього, за підтримки отихвово... на роверах


Що "так званий" то писав, бо таки, так званий... потім плавно перетворився у... пивний бар, який став споювати студентство і, наскільки я ув, той "так званий" змусили закрити. Якщо я чув неправлиьно - не пізно мене виправити. Проблема, що у кінотеатрі продавали не лише пиво... І то правда. але, якщо таки ні - прошу наперед вибачення.
А за ровера - инча тема. Дивіть добре де вони нині, де будуть під час виборів і як тупо забрали у міста навпроти Михайлівської церкви Торговий комплекс, де нині Фокстрот, кинувши масу підприємців.

Цитата:
pent@gon пише:
А зараз - я не маю натхнення займатися тим всім за свої гроші...


Не кажи ГОП, може й гроші будуть... У Джерео треба масу грошей вгепати, особливо усередину... але там повний завал, наскільки я знаю :(

Цитата:
pent@gon пише:
p.s.Листа-звернення про проблеми парку від мене особисто - не буде. А бо того шо не буде. Бо нашо?


Зараз окремо дам нижче щось...


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 11 з 23 [ 227 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB