Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 1 з 11 [ 104 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 19 листопада 2008, 13:05 
Офлайн

З нами з: 30 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 127
Звідки: Москва
http://kosivart.if.ua/2008/11/18/717/

Це я просто ссылку кинула, т.к. на цьому сайти вперше побачила инфо про штрафи в Украини.. :b_:

Йой..що тепер буде.. :?:
Як кажуть, маеш тоби неприемнисть..
Конечно, шучу..

Я думаю, что штрафи , з однои сторони, очень дисциплинируют. По соби знаю..А с другой, взяточничество на дорогах будет процветать, теперь уже в более крупных размерах.. :bc:

Ваши мнения..


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 листопада 2008, 13:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
ДАІ за перший день нових штрафів накосила мільйон

[IMG]http://images.unian.net/photos/2008_02/1203411488.jpg[/IMG]Співробітники ДАІ 18 листопада, у перший день дії закону про підвищення відповідальності за порушення правил дорожнього руху, склали адміністративних протоколів на загальну суму понад 1 млн. грн.

Про це УНІАН повідомили у Департаменті зв’язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України.

Загалом, за інформацією ДЗГ, 18 листопада співробітники ДАІ зафіксували 7 тис. 870 порушень Правил дорожнього руху, з яких 3 тис. 791 (48%) - грубі порушення, що могли призвести до дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками. Це – керування транспортними засобами в нетверезому стані, порушення швидкісного режиму, проїзд на заборонний сигнал регулювальника чи світлофора, порушення правил обгону, проїзду перехресть, зупинки та стоянки.

Між тим в ДГЗ зазначають, що через нові штрафи в Україні з минулої доби спостерігається зменшення аварійності. Зокрема, кількість дорожньо-транспортних пригод з потерпілими зменшилася майже на третину. У ДТП на 64% менше загинуло людей та на 33% менше травмовано порівняно з відповідним періодом часу минулого року.

До патрулювання було залучено 3,5 тисячі працівників Державтоінспекції.

Як повідомляв УНІАН, в Україні набрав чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».

Цим законом передбачено збільшення розмірів штрафів за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху. В середньому штраф за правопорушення становить 85-100 грн. Значно підвищується відповідальність за здійснення грубих порушень Правил дорожнього руху, зокрема, штраф за проїзд на заборонений сигнал світлофора становить 170-204 грн., а за управління транспортним засобом у нетверезому стані – 1360-2550 грн.

За грубі і систематичні порушення Правил дорожнього руху рішення про покарання у вигляді позбавлення права управління транспортним засобом або стягнення штрафу значного розміру прийматимуться тільки судом.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 листопада 2008, 15:39 
Офлайн

З нами з: 31 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 24
Звідки: Коломия
На минулому тижні випадково чула (не впевнена що то є правда) про те що тепер є встановлений список всіх медичних препаратів та засобів, які мають бути у водійській аптечці. І власне, вартість того барахельця близького двох тисяч гривень. :cry: мене то здивувало вельми. :?

Люди добрі, скажіть чи то правда? Якщо правда, то де можна детальніше почитати.
Дякую!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 листопада 2008, 16:02 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 55
Цитата:
Ledi_ko_if_ua пише:
На минулому тижні випадково чула (не впевнена що то є правда) про те що тепер є встановлений список всіх медичних препаратів та засобів, які мають бути у водійській аптечці. І власне, вартість того барахельця близького двох тисяч гривень. мене то здивувало вельми.

Люди добрі, скажіть чи то правда? Якщо правда, то де можна детальніше почитати.
Дякую!


Ні, не правда, якби Ви шановна дивились новини хоча б разок (а може і дивитесь, тоді вибачте) то знали б що за відсутність аптечки і вогнегасника штрафів не беруть! Про це вчора заявив міністр Луценко!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 листопада 2008, 16:06 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 55
Цитата:
Ledi_ko_if_ua пише:
І власне, вартість того барахельця близького двох тисяч гривень.


Максимум 50 грн! :lol: :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 листопада 2008, 16:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
koliandrik пише:
Ні, не правда,


хоч це добре. хоч одна хороша новина. :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 листопада 2008, 17:36 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
По моєму 30-40 грн, але з підвищенням штрафів - налякані водії, які не дивляться луценка по телевізору - скупили всі аптечки - тепер дефіцит :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 листопада 2008, 17:47 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
Розказую нинішній прикол.
Машина була запаркована біля ПроКредиту (навпроти дитячої церкви) - паркував не я але я забирав - коли сів і завів авто на всіх парах до мене підлітає дайішник - тут тіпа ніззя паркуватись,
я кажу - то не я мене просто попросили забрати авто
він - ніфіга не знаю Прайдьомте
я - нафіга не прайду
він - ви абязани
я - нема ніяких нормативних актів які абязивають мене виходити з машини
він - нада саставіть пратакол
я - саставляйте потім принесете я прочитаю і підпишу
він - щасливої дороги

я би заплатив по протоколу бо там реально знак висить але протоколу не виписували оскільки там машин дофіга стояло і він напевно вирішив шо поки зі мною договорюватись буде то народ повтікає


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 листопада 2008, 17:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
Hugo пише:
Розказую нинішній прикол.Машина була запаркована біля ПроКредиту (навпроти дитячої церкви) - паркував не я але я забирав - коли сів і завів авто на всіх парах до мене підлітає дайішник - тут тіпа ніззя паркуватись,я кажу - то не я мене просто попросили забрати автовін - ніфіга не знаю Прайдьомтея - нафіга не прайдувін - ви абязания - нема ніяких нормативних актів які абязивають мене виходити з машинивін - нада саставіть пратаколя - саставляйте потім принесете я прочитаю і підпишувін - щасливої дороги

я би заплатив по протоколу бо там реально знак висить але протоколу не виписували оскільки там машин дофіга стояло і він напевно вирішив шо поки зі мною договорюватись буде то народ повтікає

Ну Ти молодець, построїв дядьку мєнта :D

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 листопада 2008, 18:15 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Мдясь - якби всі були такими розумними - даїшники б не мали за шо годувати сімю...
А в даній ситуації, вам, тільки повага :wink:

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 11 [ 104 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB