Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 5 з 89 [ 886 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 89  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 червня 2007, 17:51 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]борМан написав:Аргументи?[/QUOTE]
По-перше це "Іспанець", по-друге це дочірня фірма Volkswagen, яка свої авто не може належно зробити, :o а по-третє я непереварюю німців (в плані авто звісно :D ), а по-четверте, звичайно, мої аргументи не настільки переконливі, щоб не брати "Сеат" просто я віддаю перевагу іншим авто. :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 червня 2007, 18:07 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]борМан написав:Мені треба аргументи по суті.
А це швидше емоції.[/QUOTE]
Може бути, сперечатися не буду, у кожного свої принципи в житті чому віддавати перевагу а чому ні. На жаль, я тут не допоможу :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 червня 2007, 18:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
До РА!
[QUOTE]hardmaks написав:Моя думка що туфта повна :)[/QUOTE]
Показати хлопцеві твою Махін...?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 червня 2007, 18:31 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]exp написав:Показати хлопцеві твою Махін...?[/QUOTE]
Махін... це що мохінації чи махінишш :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 червня 2007, 19:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Для гурманів!
[QUOTE]Porsche збільшує прибуток завдяки Volkswagen
Німецький виробник спортивних автомобілів Porsche підвищив прогноз прибутку в 2006/2007 фінансовому році завдяки доходові від частки в концерні Volkswagen, що допомогли компенсувати стагнацію росту продажів і виторгу компанії.

"Не важко припустити, що наш річний прибуток на 31 липня 2007 року, закінчення фінансового року, буде значно, я підкреслюю значно, вищим, ніж 2,1 млрд. євро ($2,83 млрд) за підсумками минулого року", - заявила глава компанії Венделіна Відекінга.

Продажі автомобілів за перші 10 місяців фінансового року до кінця травня значно знизилися до 79,540 одиниць з 79,564 одиниць роком раніше, а виторг дещо виріс до 5,98 млрд. з 5,96 млрд. відповідно. Продажі моделі Cayenne упали більш ніж на 41% за перші 6 місяців, а випуск покращеного варіанту цієї моделі допоміг скоротити зниження продажів до 10,7% до кінця травня - до 25,436 одиниць. Продажі найприбутковішої моделі компанії Porsche 911 виросли на 12,2% до 31,287 одиниць, а постачання модельного ряду Boxster/Cayman дещо знизилися - до 22,806 одиниць. Компанія очікує "збереження імпульсу" у фінансовому 2007/2008 році за рахунок нової моделі 911 Turbo Cabriolet, що з’явиться в продажі на початку вересня, а також триваючого проникнення на нові ринки.

В Україні продажі марки збільшилися: цього року реалізовано близько 100 автомобілів. Загалом в 2007 році очікуються продажі на рівні 350 авто, що приблизно на 90% більше результатів 2006 року, коли було продано 182 авто.

Porsche AG - німецька компанія, що очолює холдинг Porsche Group, котрий спеціалізується на виробництві однойменних автомобілів класу "люкс", дизайнерських послугах і фінансових операціях. Є одним з провідних акціонерів Volkswagen AG. Штаб-квартира компанії знаходиться в Штутгарті.

Porsche не одноразово заявляв про намір збільшити частку своєї участі в Volkswagen, що коштуватиме йому майже один мільярд євро. Таким чином, більше, ніж на половину Volkswagen буде належати цьому концернові і федеральній землі Нижня Саксонія, що і в майбутньому буде захищати його від ворожого поглинання.[/QUOTE]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 червня 2007, 19:53 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Перше, за що тяжко не любити сеат - це дизайн!
А все інше - по барабану, Фольксваген він і в Іспанії Фольксваген! :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 червня 2007, 20:38 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]pent@gon написав:А все інше - по барабану, Фольксваген він і в Іспанії Фольксваген![/QUOTE]
Це сказано супер тільки от дивитись на це можна з двох сторін!!! :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 89 [ 886 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 89  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB