Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 2 з 89 [ 886 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 89  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 червня 2007, 19:49 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Мабуть тільки вигляд :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 червня 2007, 20:33 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
борМан
+1


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 червня 2007, 21:06 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
ну, не знаю, панове...
Я думаю, що хай вони ше трохи повчаться робити машини і років через 5 гуцул на китайському джипі - буде абсолютно звичайне явище... мені більше імпонує, аніж гуцул на УАЗі 8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 червня 2007, 22:25 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 18
Звідки: Київ
Нещодавно переймався тими ж питаннями. Починав з Aveo, закінчив Seat Cordoba :)
Для мене критерієм вибору була якість (бажано європейська зборка авто), безпека (airbag для водія та пасажира, ABS... тобто наявність мінімально достатніх компонент активної і пасивної безпеки), комфортність салону (ну щоб не геть таки дешевий пластик), економічність, хороші відгуки про офіційний сервіс і таке інше. Пунктів багато, всі і не перелічити.
Дуже важливо визначитися з тим, що саме потрібно від авто. Бо часті візити до сервісу у випадку вибору неякісної марки, можуть добряче вдарити по кишені, нервах і хорошому настрою. Вибирай, оборежно, але вибирай :)
Нажаль в такому ціновому діапазоні нічого порадити не зможу, бо початково орієнтувався на 20к і розглядав інші пропозиції.
exp правий, хороше авто - нове авто :)
Щодо банків, то тут ситуація приблизно наступна: відсоткова ставка за кредитом коливається в районі 12% (я взяв кредит в Укрсоцбанку під 11,5%). Якщо кредит буде братися в доларах, то потрібно цікавитись по якому курсу банк буде конвертувати долари в гривні при переведенні грошей на рахунок салону. Банк бере гроші за відкриття поточного рахунку, переведення коштів на рахунок салону, послуги нотаріуса. Можливі витрати тут складатимуть від 1,2% до 3% (приблизно). Якщо кредит буде братися з нульовим початковим внеском, банк може додатково запросити біля 2% від кредиту.
Про автосалони - це окрема розмова, якщо буде цікаво, розкажу :)
Кожна марка авто має свій форум, там можна багато чого прочитати, в тому числі і про банки. Також банки мають свої сайти де є відносно свіжа інформації по послугах (але варто телефонувати, а ще краще йти у відділення).


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 червня 2007, 22:45 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Вичерпно. Компетентно.

"Починав з Авео, закінчив Сеатом"... тобто починав цікавитися одним, а потім іншим?
Чи купив спочатку одне, потім інше? Чи як, перепрошую? То у вас Cordoba? Нівроку ж ляля, вітаю! :)

Буду вдячний за розвиток теми!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 червня 2007, 22:59 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 18
Звідки: Київ
ну я написав що переймався тим же питанням, питанням вибору :)
В решті решт вибрав і придбав SEAT.

В процесі розглядались варіанти Chevrolet Lachetti, Mitsubishi Lancer.
Перший варіант відкинув через дуже низьку якість зборки, тобто я не хочу сказати що вони всі неякісні, але є дуже велика імовірність потрапити на погано зібрану машину. Багато чого в лачетті міняється через невеликий термін експлуатації. А ще досить неекономічний мотор старого зразка. Знайомий придбавши лачетті з 1.8 двигуном почав витрачати в місяць на 100 у.о. більше на бензин. Як на мене - неприємний мінус :(
Другий варіант, Mitsubishi Lancer - старенький дизайн (ззвоні), хоча досить непоганий інтер"єр. Дуже хороша, так би мовити, робоча машина. Зупинило мене те, які люди відгуки писали про офіційний сервіс в НІКО-Україна. Вони той сервіс просто терплять.
Зараз в салонах з"явилась модель Lancer 2007-го року. Мені дуже сподобалась. Відгуків ще не читав, але думаю що японець є японець.

Дякую за повагу, але можна на "ти" :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 червня 2007, 23:30 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 43
Аво купа людей на лацетті їздять і радуюцця. Видно їм добрі попалися :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 червня 2007, 23:33 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 18
Звідки: Київ
Не заперечую, то є хороші машини за свою ціну.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 червня 2007, 23:35 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
ra, а чому не розглядалася Шкода в цій ціновій ніші? Чи Королла?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 89 [ 886 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 89  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB