Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 84 з 89 [ 886 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 89  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Авто новини
 Повідомлення Додано: 16 квітня 2012, 21:46 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Капітан написав:
тому не до жиру...

В смислі недо європонтів.Купа знайомих що покупляли євроріщя і ходять і хваляться що резинки до ходової по 8 грн. від москвіча підходять. :eek:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Авто новини
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2012, 19:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
vmateychyk написав:
Капітан написав:
тому не до жиру...

В смислі недо європонтів.Купа знайомих що покупляли євроріщя і ходять і хваляться що резинки до ходової по 8 грн. від москвіча підходять. :eek:


я не про ріщя... просто були би дороги , то і машини би довше їздили .. ну і як були би у людей гроші , чи можливість взяти кредит під розумні проценти .. а не так як у нас береш одну машину , а курва ляґа , платиш за дві , то і купували би не ріщі і не тоті автотази , а шось шо дає задоволення при їзді... шо , хіба не так ?!... вази беруть не того шо вони такі кльові , а того шо за ті гроші шо є ліпшого ніц нема... а то євро ріщя , шо у нас коштує 10 000 баксів , тут мож купити за 1 000 і то легко... але знову таки з дибільними законами , і з тими податками ... ей ... блін..давай ліпше про дівок будемо говорити...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Авто новини
 Повідомлення Додано: 07 травня 2012, 18:34 
Офлайн

З нами з: 15 жовтня 2010, 16:54
Повідомлення: 513
Звідки: Коломия/USA
Прізвище, Ім’я: Олеся О.
Держдепартамент США опублікував посібник для американців, які збираються подорожувати на автомобілі по Україні. :-D
Про це повідомляє "Комсомольська правда в Україні" з посиланням на сайт Держдепартаменту.

"В Україну будьте готові зіткнутися з дорожніми умовами вельми відмінними від Сполучених Штатів", - йдеться в повідомленні.

"В цілому дороги в Україні, крім деяких великих міст, розбиті і не освітлені. Вам потрібно весь час їхати так, ніби вас хтось зараз буде атакувати (в оригіналі - defensively, тобто "оборонно"), оскільки місцеві водії масово ігнорують Правила дорожнього руху", - відзначає Держдепартамент.

"Замість того щоб закінчити курс навчання, водії часто купують свої водійські посвідчення або взагалі обходяться без них. Автомобілісти також часто знаходяться в небезпечно агресивному стані та ігнорують права пішоходів, навіть якщо пішохідний перехід чітко позначений", - додали американські чиновники.

Також США попереджають своїх співвітчизників, що серед українських автолюбителів вважається нормою їздити по тротуарах.
"Якщо ви йдете пішки, стережіться водіїв, які їдуть або паркуються на тротуарі. Багато авто, включаючи таксі, не відповідають звичним для США стандартам безпеки", - наголошується в повідомленні.

Американці зазначають, що ДАІшників в разі аварії "потрібно чекати, скільки б часу це не зайняло".
"Часто це може розтягнутися на кілька годин. Найчастіше поліцейські не знають англійської мови", - попереджають американці.

Ще в США не рекомендують виїжджати вночі за межі великих міст. Кого саме слід побоюватися на українських дорогах вночі - там вирішили не пояснювати.
Втім, навіть прочитавши перші кілька пунктів, розсудливий американець тричі подумає, перш ніж сяде за кермо в Україні.
:D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Авто новини
 Повідомлення Додано: 07 травня 2012, 18:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2009, 03:00
Повідомлення: 285
olesya написав:
Вам потрібно весь час їхати так, ніби вас хтось зараз буде атакувати

А я думав, шо мені ото відчуття за кермом тільки здається. На жаль, не здається, і не тільки мені...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Авто новини
 Повідомлення Додано: 07 травня 2012, 22:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
collagen написав:
olesya написав:
Вам потрібно весь час їхати так, ніби вас хтось зараз буде атакувати

А я думав, шо мені ото відчуття за кермом тільки здається. На жаль, не здається, і не тільки мені...


а я таки маю з чим порівнювати , таки факт , у нас водії набагато агресивніші... але коли вони перетинають кордон , стається чудо , починають поводитися як люди ... може то у нас клімат такий ?... :crazy:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Авто новини
 Повідомлення Додано: 08 травня 2012, 00:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2009, 03:00
Повідомлення: 285
Капітан написав:
може то у нас клімат такий ?...

Як тут люблять казати - то шось у повітрі, вірус якийсь :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Авто новини
 Повідомлення Додано: 08 травня 2012, 10:57 
Офлайн

З нами з: 16 січня 2012, 17:16
Повідомлення: 132
Прізвище, Ім’я: Юрій Р
collagen написав:
Капітан написав:
може то у нас клімат такий ?...

Як тут люблять казати - то шось у повітрі, вірус якийсь :-D

то від випарів нашого бензину дах зриває.. :crazy:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Авто новини
 Повідомлення Додано: 05 червня 2012, 13:06 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Ремонт збудованої до Євро-2012 "Альткомом" траси коштує чверть мільярда

Служба автомобільних доріг у Львівській області 29 травня уклала угоду з ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" на поточний середній ремонт семикілометрової ділянки дороги М-10 Львів-Краковець (км 62+736 – км 70+036) вартістю 54,37 млн гривень.

Про це повідомляє портал "Наші гроші" із посиланням на публікацію у "Віснику державних закупівель".

Вартість поточного ремонту становить близько 7,5 млн гривень за 1 км.

Дорогу ремонтують в рамках підготовки до Євро-2012, тому торги проведені за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника".

Разом із тим, обґрунтування закупівель на сайті "ВДЗ" відсутнє всупереч вимогам тендерного законодавства.

Це вже третій підряд на ремонт різних ділянок траси М-10, який із серпня 2011 року Служба автодоріг віддала компанії "Онур".

Раніше турецькій фірмі дали 54,58 млн гривень на ремонт ділянки 8+348 – км 34+300 і 148,15 млн гривень за ділянку 34+300 – км 62+736.

Таким чином "Онур" за дев’ять місяців отримав підряди на загальну суму 257,11 млн гривень за поточний ремонт 70 кілометрів дороги Львів-Краковець.

Ця дорога, що поєднує Львів із прикордонним Краковцем, має загальну довжину 84,4 км. Її почали будувати в рамках підготовки до Євро-2012 менше ніж два роки тому.

У жовтні 2010 року підряд на її будівництво вартістю 1,42 млрд гривень отримало ТОВ "Шляхове будівництво "Альтком".

У січні 2011 року голова Львівського автодору Петро Шпитак заявив, що орієнтовна вартість будівництва дороги сягає 4 млрд гривень.
Джерело: Економічна Правда

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Авто новини
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2012, 12:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Новий позашляховик Lada став головною сенсацією Московського автосалону. Дизайнером моделі був колишній головний креативщик Volvo. Чіткі контури фальшрадіаторної решітки, яка разом із встановленими під нахилом фарами утворює символ латинської літери "ікс", - саме це стає основною візуалізацією образу бренду Lada. Важливо і те, що нове "обличчя" концепт-кара Lada XRAY зберегло "спадкові" риси, наприклад, капот, який зроблений не плоским, а у вигляді раковини із закругленою передньою кромкою; покажчики повороту, схожі на "брови" над фарами. Ці деталі нагадують образ легенди "АвтоВАЗу" - позашляховика Lada 4×4. Поки це лише концепт, і в такому вигляді машина ніколи не піде в серійне виробництво. Але керівництво "АвтоВАЗу" вже натякало на те, що в найближчі роки завод збирається почати випуск абсолютно нового маленького позашляховика, який прийде на зміну легендарній старій "Ниві". tsn.ua


Зображення

Зображення

Зображення


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Авто новини
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2012, 12:13 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
це лише концепт, і в такому вигляді машина ніколи не піде в серійне виробництво.

і буде як в тому анекдоті:

Цитата:
Компания Мерседес выкупила АВТОВАЗ и решила выпускать в России мерседесы.
К удивлению немцев с конвеера стали сходить ЖИГУЛИ.
Немцы демонтировали оборудование и поставили новейшие станки. В результате все равно с конвеера сходят ЖИГУЛИ!
Немцы прифигели, снесли завод и построили самое современное в мире предприятие по выпуску авто. Но с конвеера все равно выходят ЖИГУЛИ!
Тогда немцы уволили весь русский персонал и привезли своих рабочих. С конвеера все равно сходят ЖИГУЛИ...
За заводом, на могильном холмике сидят бывшие гендиректор Автоваза и главный инженер завода и пьют водку. Бывший главный инженер говорит бывшему ген. директору:
- Я же говорил, что место проклятое! А ты - "руки из ***ы", "руки из ***ы"...

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 84 з 89 [ 886 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 89  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB