Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 35 з 89 [ 886 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 89  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 вересня 2008, 15:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Зображення

бугага... :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 вересня 2008, 18:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Якраз для середньої полоси Росії, тай нам таки би не пошкодило з нашими дорогами. :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2008, 19:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
[URL=http://kolomyya.org/se/sites/ko/?nid=8516]Працівникам ДАІ пропонують хабарі[/URL]
Стереотипне уявлення про роботу патрулів державтоінспекції нерідко викривлює громадську думку, якщо йдеться про факти хабарництва.

Чомусь звикли вважати хабарником виключно людину в формі, замовчуючи про те, що у переважній більшості ситуацій, коли державтоінспектор складає протокол про адміністративне порушення правил дорожнього руху, водії ініціюють вирішення питання, так би мовити по-людськи. Іншими словами, пропонують гроші за те, щоб працівник ДАІ не фіксував правопорушення. Наскільки принциповими є даішники у відмові йти назустріч провокативним діям правопорушників можна судити за тим, яку кількість водіїв у нетверезому стані вони виявляють щодоби. Сорок осіб, затриманих у нетверезому стані за кермом, це найменша кількість. Трапляються дні, коли складається до 70 адмінпротоколів за сумнозвісною статтею 130 кодексу про адміністративні правопорушення.

А щоб порушники відчули службову принциповість міліціонерів, інспектори документують такі прояви. Тільки за останню добу таким чином було затримано п’ятьох осіб, які наполегливо намагалися уникнути відповідальності за порушення правил дорожнього руху спробами підкупу автоінспекторів. До прикладу, у Долинському районі під час перевірки документів 38-річний житель райцентру відсутність тимчасового реєстраційного талону на право керування транспортним засобом намагався "залагодити" 50 гривнями. Працівники ДАІ документально зафіксували факт давання хабара, відтак чоловік змушений буде усвідомити, що в його діях є ознаки злочину. Аналогічні факти вчора були задокументовані на дорогах у Верховниському, Коломийському і Снятинському районах
:D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2008, 00:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Капє-єц, даїшники нагліють, тут пишуть протокол , а тут серце мре - гроші втрачаються. :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2008, 20:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Мешканець Коломийщини втік з місця ДТП :?

Навантаження на київські дороги перегнало прогноз на 2020 рік :shock:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2008, 18:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
У Москві запущено гелікоптерне таксі Heliexpress, повідомляє "Інтерфакс". Heliexpress базується в аеропорту "Внуково-3" і перевозить пасажирів п'ятимісцевими гелікоптерами Eurocopter в московські аеропорти "Домодєдово", "Шереметьєво" та "Биково", а також до Нижнього Новгорода, Владимира, Калуги, Твері та Іванова.

Оператором Heliexpress є ЗАТ "Російські гелікоптерні системи", партнери проекту - авіакомпанія Utair та виробник гелікоптерів Eurocopter.

До "Домодєдово" на гелікоптерному таксі можна добратися за півгодини, до "Шереметьєво" - за 13 хвилин, до "Биково" - за 24. До "Домодєдово" та "Шереметьєво" також ходять швидкісні електрички (відповідно з Павелецького та Савелівського вокзалів).

У міста центральної Росії на гелікоптерному таксі можна літати не тільки з "Внуково-3", але і з гелікоптерного майданчика у виставкового комплексу "Крокус Експо" на МКАД. Весь політ проходять за межами Москви, оскільки над містом можуть літати тільки гелікоптери спеціальних служб
:cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2008, 19:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Здивував. :) Тут :idea: , є навіть служба доставки піцци гелікоптером, правда мовчать шо то мало би коштувати , та й у мене біля хати нема де ним сісти. :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 вересня 2008, 19:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Найменший автомобіль PeelP50 був випущений в Англії в 1962 році. Він проектувався з розрахунку - «одна людина і одна сумка». Машинка вміщала лише водія і зі своїм 49-кубовим двигуном розганялася до 64 кілометрів на годину.

[IMG]http://www.gpu.ua/images/200809/080919143713.jpg[/IMG]
:lol:


Цитата:
Нова модель Ланоса стене серійною через рік. Автомобіль істотно змінився зовні - змінилося оформлення передньої та задньої частини, зокрема фар і ліхтарів, є й інші зміни. Крім того, на стенді ЗАЗа представлений Lanos з новим мелітопольським двигуном 1,4 л і спортивна модифікація моделі.

[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5603/lanosm1br1.jpg[/IMG]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 вересня 2008, 01:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:

ехр пише :Нова модель Ланоса стене серійною через рік


Ага , а за два прикриють, наші спаскудять і цю модель , зубила і сокири їм тра випускати а не авто. :cl:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 вересня 2008, 17:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Тіко шо прикупив італійський "За кермом", скіко там усяких файних машинок , "Таврії" нема , з Лад тіко "Нива" класична . Раніше були і калини і 12-і .

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 35 з 89 [ 886 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 89  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB