Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 7 з 89 [ 886 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 89  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 червня 2007, 03:35 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 57
[QUOTE]ra написав:Хотів би трохи уточнити пункти, наведені OV:
- ціна повинна коливатися на рівні річного прибутку(тут звісно кожен вибирає для себе) ;
- хороша гарантійна і післягарантійна підтримка, тобто високий рівень сервісу;
- на першому місці в "якості та надійності" поставив би активну і пасивну безпеку, потім керованість, економічність. [/QUOTE]
Повністю погоджуюсь.

[QUOTE]ra написав: ... нещодавно писав Кореспондент, для українців не є проблемою віддати за авто трохрічний прибуток а то й більше, одночасно проживаючи зі своєю сім"єю (+ теща і т.д.) в однокімнатній квартирі [/QUOTE]
Я особисто знайомий з людьми, які "живуть з тещою в її однокімнатній квартирі", проте їздять на авто за 60Kбаксів, яке куплене в кредит.
Панти - велике діло :)
Менталітет в нас такий...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 червня 2007, 03:53 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 81
Звідки: Полтава
[QUOTE]OV написав:сигналізація[/QUOTE]
сигналізація в країні "з економікою,що розвивається" - не зайве :)
BTW: масаж дупи - дуже НЕ корисна штука :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 червня 2007, 11:35 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
[QUOTE]pent@gon написав:Я думаю, що хай вони ше трохи повчаться робити машини і років через 5 гуцул на китайському джипі - буде абсолютно звичайне явище... мені більше імпонує, аніж гуцул на УАЗі [/QUOTE]

не скажи - моє ставлення до УАЗа докорінно змінилось коли ми два тижні тому на ньому на Чивчин (1776 м) виїхали з Буркута при чому не по дорозі, не по стежці, а по руслу потічка. Хтось би мені таке розказав - не повірив би, але наразі маю докумеєнтальниє свідєтєльства - фото + відео.

[QUOTE]hardmaks написав:я не говорю що німецьки машини погані, но коли їх порівнювати з японцями або американцями чи навіть з французами вони програють[/QUOTE]

Їйбо перший раз в житті чую аби хтось сказав що німецькі авто гірші за американів. Хіба шо ти американець якийсь. Я, правда, й від самих американів не чув диферамбів відносно шедеврів їхнього автопрому. Американське авто добре для переведення бензину позаяк у них менше 3л. то вже малолітражка

Відколи два роки тому продав своє авто є дуже щасливим чоловіком - хіба ті авта заслужили катування коломийськими дорогами.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 червня 2007, 13:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]Hugo написав:хіба ті авта заслужили катування коломийськими дорогами.[/QUOTE]
Я думаю, що варто вже казати: [I]катування львівськими дорогами.[/I] ш? 8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 червня 2007, 13:18 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
exp

Щодо львова я б швидше написав катування львівшьким стилем водіння


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 червня 2007, 13:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]Hugo написав:Щодо львова я б швидше написав катування львівшьким стилем водіння[/QUOTE]
Any way! Мені один коломиянин, якого половина з вас знає, сказав, що йому дуже подобається їздити у Львові, бо можна їздити де хочеш і як хочеш... 8)

Новинка: (чи ні?)
Цитата:
BMW розсекретила маленьке купе. Компанія BMW поширила першу офіційну інформацію про свою нову модель – купе 1-Series. В Європі автомобіль надійде в продаж в листопаді цього року і комплектуватиметься двома дизельними і одним бензиновим мотором.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 червня 2007, 01:04 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
[QUOTE]exp написав:BMW розсекретила маленьке купе. Компанія BMW поширила першу офіційну інформацію про свою нову модель – купе 1-Series. В Європі автомобіль надійде в продаж в листопаді цього року і комплектуватиметься двома дизельними і одним бензиновим мотором.[/QUOTE]

Нашо в одну машину запихати аж три мотори :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 червня 2007, 02:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Зображення
Цитата:
Американський автовиробник Ford Motor Co. розглядає можливий продаж брендів Land Rover і Jaguar. Ford придбав Jaguar у 1989р., а Land Rover у 2000р.
Чисті збитки Ford за підсумками I кварталу поточного року знизилися в 5 разів - до 282 млн. дол. (0,15 дол./акція) порівняно з чистими збитками у розмірі 1,4 млрд дол. (0,76 дол./акція), зафіксованими за аналогічний період рік тому. Виручка Ford Motor за звітний квартал збільшилася на 5,4% і склала 43 млрд дол. проти 40,8 млрд дол. в січні-березні 2006 р.


Цитата:
АвтоВАЗ починає випуск Lada Kalina в трьох комплектаціях ВАТ "АвтоВАЗ" (Тольятті) з липня розпочинає випуск автомобілів Lada Kalina в трьох комплектаціях - "стандарт", "норма" і "люкс", повідомляє РІА "Новости" з посиланням на інформацію з ВАТ. Донині всі автомобілі цього сімейства випускалися в одній комплектації - "норма".

Вже в липні планується зібрати 200 хетчбеків Lada Kalina і 300 седанів у комплектації “стандарт”. Від “нормы” ця версія відрізняється відсутністю електропідсилювача рульового управління, штучною шкірою в оббивках сидінь і дверей, а також відсутністю деяких деталей інтер`єру, зокрема дзеркала в протисонячному козирку та додаткової оббивки багажного відсіку.

На липень також заплановане виготовлення тисячі седанів і хетчбеків Lada Kalina в комплектації “норма” з елементами “люкс”. Такі автомобілі додатково обладнані подушками безпеки водія і пасажира переднього сидіння, а також механізмами попереднього натяжіння передніх ременів безпеки з обмежувачем зусилля. Крім того, в автомобілі передбачена оксамитова оббивка салону, молдинги дверей, чорне покриття дверних стійок і легкосплавні диски коліс.

Виготовлення Lada Kalina в покращеній комплектації є підготовкою до випуску виконання “люкс”, яке з`явиться на конвейєрі восени цього року. Топ-версія Lada Kalina включатиме ще кілька опцій, зокрема підігрів сидінь і електрокеровані зовнішні дзеркала".


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 89 [ 886 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 89  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB