Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 1 з 15 [ 142 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Далі




Найкраща програма для GPS
Garmin
IGO / Amigo / Primo
Navitel
TomTom
OVI Maps / Nokia Maps
CityGuide
Navigon
Google Maps
ЯндексКарти
Інше
Ви можете обрати до 3 варіантів відповіді

Переглянути результати
 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: GPS навігація
 Повідомлення Додано: 13 лютого 2008, 18:09 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Останнім часом GPS набув великого розголосу по цілій країні і не тільки. Особливо після випуску Nokia N95. Зараз багато телефонів мають цей сервіс: Nokia 6110 Navigator, ціла лінійка OS Symbian 9.1, які мають можливість підключення GPS-Bluetooth гарнітури для використання цього сервісу, OS Windows Mobile, майже всі потужні комунікатори і я вже незгадую про пристрої GPS. Незважаючи що самі пристрої дорогі, сервіс повністю безплатний і покриття по всьому світу. Сам GPS, якщо не помиляюсь, розшифровується як General Position System. Це сервіс, який дозволяє показати на дисплеї карту вашого міцезнаходження і ваше місце розсташування. Це особливо добре для туристів.
А тепер про мінуси. Для використання цієї послуги необхідно мати карту вашого міста чи країни. Якщо для країни знайти ще не важко, так для міста - практично неможливо. Для великих міст є хороші карти, а от для менших:( ... А навіть якщо можна знайти карту так безплатно її скачати важко - треба реєструвати її та ще багато заморочок. Якщо хтось знає де можна скачати карти або якось її самому зробити - пишіть.
Маю надію що і для Коломиї скоро зявиться карта :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 лютого 2008, 15:08 
Офлайн

З нами з: 05 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 289
Звідки: Івано-Франківськ
Так на торрентс.ру є багато карт GPS для України.Попробуй качати,люди відписуються пишуть шо є і наша область


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 лютого 2008, 13:50 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
А наше місто?

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 лютого 2008, 13:57 
Офлайн

З нами з: 05 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 289
Звідки: Івано-Франківськ
Год выпуска: 2008
Версия: 3.46 id933
Платформа: Windows
Совместимость с Vista: неизвестно
Язык интерфейса: английский + русский
Таблэтка: Отсутствует
Описание: Объединённая карта Украины и 37 городов. Поиск адресов с поддержкой номеров домов. Прокладка маршрутов из городов по Украине.

КИЕВ, Алупка, Винница, Вознесенск, Гаспра, Гурзуф, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кировоград, Кривой Рог, Ливадия, Луганск, Луцк, Львов, Никита, Николаев, Одесса, Ровно, Полтава, Севастополь, Симеиз Симферополь, Судак, Сумы, Тернополь, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Форос, Ялта.

Названия населенных пунктов и улиц на украинском языке, идеально для русифицированных приборов.

Доп. информация: Ограничения текущих версий:
1) поиск «по адресу» («Address») с выходом на требуемую улицу и № дома по карте доступен не во всех городах (но вводя № дома «1» можно выйти на требуемую улицу);
2) дорожные развязки на карте "не идеальные" - следует полагаться на здравый смысл и трезво оценивать советы навигатора.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 травня 2008, 13:37 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
d0m1nat0r пише:
Наприклад ти знаходишся на говерлі тобі потрібно в коломию ДПС навігатор тобі покаже шлях, найде самий коротший шлях, і покаже кудою тобі потрібно йти

Ага без карти тобі покаже йти по прямій :D
Карта обов"язкова, самі пристрої ГПС не такі вже й дорогі, а от карти до них коштують досить не пристойно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 травня 2008, 13:59 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
Це більш імовірно, бо під час 2 світової ше ніякі спутники не літали

Мабуть вони знали, що супутники скоро будуть літати :D
Тим більше, що для нормальної роботи ГПС потрібно як мінімум 3 супутники якщо я не помиляюсь.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 травня 2008, 00:37 
Офлайн

З нами з: 29 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 160
Звідки: Arlington, США
GPS досить корисна річ . Я вже незнаю , як би я їздив по США бещ нього . Вводиш адрес і тобі прокладається марштрут . Враховуються твої побажання , сама швидша дорога , сама коротша . Дорги прокладаються з врахуванням правил руху . На Україні цей сервіс ще не є розвинутим , але так як Укоаїні є великим ринком для поставщиків таких послуг , то думаю скоро появиться . Також на приборі відображається скільки залишилось до місця призначення , через скільки буде поворот і показується сама дорога , що я їхавши в туман бачив свою дорогу , похибки до 3х метрів . Позиція обчислюється на данних 6-12 супутників .
Цитата:
Може і не потрібно, але який сенс від него тоді? Дізнатися про свої координати?
Я так думаю, що коли є карта міста і ГПС то мож зрозуміти як тобі добиратися до потрібного місця, якщо ж карти нема то тоді йой - цінність такого пристрою стрімко прямує до 0.

Можна керувати і карту тримати в одній руці , так і було в мене . Я навожу приклад для автомобільної навігації.
Для пішоходів і велосипедистів це теж актуально, але не в Коломиї , а великих містах , туристи в горах чи лісах ніколи не заблукають . Ось так коротко . Я користуюся пристроем європейської компанії і карта закінчується на Польщі . Україна тільки контури , але пише плануєме покриття до 2012 року . Ось такі справи.
Кому цікаво гляньте сюда
http://www.tomtom.com


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 травня 2008, 00:40 
Офлайн

З нами з: 29 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 160
Звідки: Arlington, США
Якщо получится зніму коротке відео як працює цей прибор на днях.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 15 [ 142 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB