Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 3 з 15 [ 142 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Далі




Найкраща програма для GPS
Garmin
IGO / Amigo / Primo
Navitel
TomTom
OVI Maps / Nokia Maps
CityGuide
Navigon
Google Maps
ЯндексКарти
Інше
Ви можете обрати до 3 варіантів відповіді

Переглянути результати
 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 червня 2009, 15:12 
Офлайн

З нами з: 28 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 110
Цитата:
Romi4 пише:
Детальна карта Коломиї є в мене, для навігаторів гармін. Успішно ставив на нокії 95, 82 і на власне гармін. Ставиться геморойно, але в Коломиї є навіть дрібосюсінькі вулиці, в районі села і т.д., недолік-не дуже коректна прокладка маршруту. Всі решта навігатори до нині детальної карти Коломиї не мають, тільки основні вулиці. Ось тут http://4pda.ru/ є все про гпс, детально, карти, проги, установка, прив'язка і т.д. Починав читати-голова пухнула-дуже багато інфи.


Можна питання в мене э навігатор правда карта в ньому від IGO там Коломиї нема я знайшов в неті карту від Garmin там де є рідне місто, а ось перепрошити під Garmin не можу, відповідно поставити катру також проблематично мучився нічого не виходить. Може хтось це робив бо він там хоче гарміновський ID щоб розлочити карту, а само собою він його не отримує бо там IGO, прогою activesync 3.8 заходжу без проблем файли копіюються і все прога не запускається? Як все ж таки перепрошити GPS під Garmin хтось знає?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 червня 2009, 15:45 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Капітан пише:
SPY , ти шо у Коломиї блудиш? Дуже щасливий


Буває... :D От ніяк не годен найти дорогу додому, ходиш колами, а тут опа і GPS :D
Вже по стрілочках якось досеруси :D :D :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 червня 2009, 16:55 
Офлайн

З нами з: 25 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 84
Звідки: Коломия
Skier,

Цитата:
Як все ж таки перепрошити GPS під Garmin хтось знає?


Я знаю, прочитав на 4pda.ru :) , там все дуже гарно розписано, але дуже багато букафф :D
Тре знати модель навігатора і відповідно дивитись чи можлива зміна проги на ньому.
Є такі варіанти шо на одному навігаторі стоять декілька прог різних, наприклад іго, гармін, том том і т.д.



SPY,

Карта біля 550 метрів, куди її тобі скинути?

P.S. Ось тут http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=552 карти України, які існують на даний момент.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 червня 2009, 17:04 
Офлайн

З нами з: 28 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 110
Romi4 написав:
Я знаю, прочитав на 4pda.ru , там все дуже гарно розписано, але дуже багато букафф
Тре знати модель навігатора і відповідно дивитись чи можлива зміна проги на ньому.


Дякую карта в мене вже є правда набагато менша 110 метрів написано що Коломия там є по адресах.
На рахунок 4PDA пошукаю можливо щось знайду. Дякую за інфу!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2009, 04:39 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Romi4 пише:
SPY,
Карта біля 550 метрів, куди її тобі скинути?
P.S. Ось тут http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=552 карти України, які існують на даний момент.


та не обовязково в нет, якщо маєш багато карт - закинь може Тарасу (Вандеріну), а я вже десь його буду бачити - візьму :) та й за одно комплектуючі, саму програму гарміна, щоб я не викачував і не курив мануали для нокій :)
Був би вдячний :) А там вже десь за то поговорим :)

Цитата:
Romi4 пише:
P.S. Ось тут http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=552 карти України, які існують на даний момент.

Ссылка, по которой вы попали на эту страницу является «мертвой» или удаленной. :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2009, 15:36 
Офлайн

З нами з: 25 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 84
Звідки: Коломия
SPY,


Програми і карти можу поскидати, то не проблема, а от курити мануали в обовязковому порядку, гармін настільки по-дурному встановлюється шо просто криша, купа нюансів. Посилання 100% робоче, швидше всого треба зареєструватьися. Поговорити не вийде таяк на даний момент хворію-повністю пропав голос :D Хіба переписка.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2009, 16:39 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
написав в приват :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2009, 23:46 
Офлайн

З нами з: 28 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 110
Romi4 написав:
Програми і карти можу поскидати, то не проблема, а от курити мануали в обовязковому порядку, гармін настільки по-дурному встановлюється шо просто криша, купа нюансів.


Перепрошив свій GPS під гармін все классно,правда трохи повозитися прийшлось, а ось з картами закачав карту одну в описанні написано що є Коломия а там тільки Київська і Харківська області і все, але там можна декілька карт ставити тепер качаю аероксан і навіконіка по Україні, коли скачаю поставлю побачу що там є і як вони себе ведуть. А посилання робоче просто треба пройти реєстрацію, на тому форумі все можна знайти про GPS.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 червня 2009, 15:31 
Офлайн

З нами з: 25 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 84
Звідки: Коломия
Я користуюсь збірочкою від HAWK25 версія 2.2, там вся Україна, Коломия з дрібними вуличками, навіть кущики і травичка намальовані на всякий випадок :D Зручно що там декілька карт, які хоч включаєш-виключаєш.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 червня 2009, 16:00 
Офлайн

З нами з: 25 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 84
Звідки: Коломия
Питання для всіх: хтось їздив з гарміном по Європі? Якщо так то які враження і яка версія проги і карт. Дякую.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 15 [ 142 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB