Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 5 з 15 [ 142 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Далі




Найкраща програма для GPS
Garmin
IGO / Amigo / Primo
Navitel
TomTom
OVI Maps / Nokia Maps
CityGuide
Navigon
Google Maps
ЯндексКарти
Інше
Ви можете обрати до 3 варіантів відповіді

Переглянути результати
 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 лютого 2010, 16:42 
Офлайн

З нами з: 24 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 70
довший час користувався Гармином зборка карт UKRAINE__v.2.9_08.12.2009_(by HAWK25)677мб(ставилось просто воше без проблем)
Там Коломия дуже детально не то що грунтові дороги навіть стежки є і сотні точок зацікавлення... а ще пару сотень скачав додатково... також є контури будинків з номерами... :arrow:
Аж тепер я менш більш вивчив назви вулить в Коломиї :D
але всеж маршрут прокладає не завжди коректно ... часом на односторонній може послати... хоча це легко виправляється і маршрут перераховується та всеж неприємно...
Та коли близько 2х тижнів назад карти нокіа стали халявними ця проблема зникла там в стандартних нокіївськіх картах є всі знаки в Коломиї всі односторонні дороги... всі назви вулиць, правда мало порівняно з гарміном точок зацікавлення...і нема будинків... думаю це виправиться найближчим часом...

і ще одне
d0m1nat0r написав:
а на рахунок мобілок з цією можливості скажу що ВОНИ ФІГНЯ ні класного мобільника ні хорошого джпса.

це може писати лиж людина яка не юзала телефон з дпс у мене 5800 навігацією дуже задоволений...
скажу що навіть навпаки телейон з навігацією це краще ніж просто навігатор бо за допомогою спец софта можна бачити не тільки своє місцезнаходження а й місцезнаходження друзів на карті... :co:
інтерактивно через нет отримувати інформацію про рух.. зроблені фоти зразу мають дпс привязку...а ще безпека можна на компі бачити де зараз знаходиться твій телефон з великою точністю... можна навть настроїти так щоб преглянути вектори переміщення телефону за день... і так далі ... :gr:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2010, 18:21 
Офлайн

З нами з: 29 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 173
Ovid написав:
скажу що навіть навпаки телейон з навігацією це краще ніж просто навігатор бо за допомогою спец софта можна бачити не тільки своє місцезнаходження а й місцезнаходження друзів на карті...


Не завжди телефон з навігацією краще ніж окремий пристрій. Наприклад - у походах краще мати окремий пристрій - водозахидений, працює в широкому діапазоні температур, працює довго. Час роботи пристрою біля 20 год (на 2 АА батарейках, яких з собою можна взяти 2-3 комплекти).


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 лютого 2010, 19:23 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
Тільки повернулись з поїздки користувались GARMIN NUVI 2XX з проставленими картами: UKRAINE__v.2.9_08.12.2009_(by HAWK25) і EUROPE CITY Navigator 2010.20 для Mapsource

Висновки можу зробити такі:
1. Без навігатора надалі більш як на 100 км від дому більше не буду відїжджати
2. Збірки - непотрібна фігня
3. Для завантаження карт в пристрій користуватимусь тільки Mapsource
4. Всі карти в збірці - недосконалі (провірено перемиканням в тому самому проблемному місці) - доходило до того що прилад просто скасовував маршрут бо не міг співставити з картою.
5. EUROPE CITY Navigator 2010.20 повний рулез - жодного зайвого метра не проїхав + всі РОІ точні навіть з телефонами і веб адресами - одним словом вартувало качати 5 гб.
6. Всім раджу поставити додаткові РОІ - камери і пости ДАЙ - актуально і спасло декілька разів.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 лютого 2010, 15:56 
Офлайн

З нами з: 29 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 173
На рахунок збірок, ІМХО з 3 карт (Навлюкс, Люксена і Аероскан) Аероскан найраща, хоча це моя суб'єктивна точка зору - перевіряв тільки на вулицях Чернівців. Також дивився порівняння цих 3 карт - Аероскан була краща.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 лютого 2010, 03:55 
Офлайн

З нами з: 24 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 70
yAnTar написав:
На рахунок збірок, ІМХО з 3 карт (Навлюкс, Люксена і Аероскан) Аероскан найраща, хоча це моя суб'єктивна точка зору - перевіряв тільки на вулицях Чернівців. Також дивився порівняння цих 3 карт - Аероскан була краща.

В основному так наприклад в Коломиї хоча бувають винятки в деяких селах дороги айроскан не мали вулить а навільюкс мав...
Hugo написав:
Тільки повернулись з поїздки користувались GARMIN NUVI 2XX з проставленими картами: UKRAINE__v.2.9_08.12.2009_(by HAWK25) і EUROPE CITY Navigator 2010.20 для Mapsource


пліз зсилку на EUROPE CITY Navigator 2010.20 потестивби)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 лютого 2010, 12:02 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
Ovid написав:
пліз зсилку на EUROPE CITY Navigator 2010.20 потестивби)


City Navigator

Хоча в мене є скачаний можу й так поділитись.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 лютого 2010, 23:39 
Офлайн

З нами з: 24 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 70
Цитата:
Хоча в мене є скачаний можу й так поділитись.

Булоб супер, бо на тому торенті швидкість ніяка ... руский місяць качатиму...
А там як деталізація Коломия? і взагалі Карпати?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 лютого 2010, 13:48 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
Ovid написав:
А там як деталізація Коломия? і взагалі Карпати?


Там Коломиї якби взагалі нема там тільки Євросоюз до кордону з Україною


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 лютого 2010, 15:50 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 30
Хто в Коломиї займається ремонтом прошивкою розблокуванням та встановленням карт на GPS навігатори?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 лютого 2010, 18:38 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
процедура занадто проста щоб за неї гроші брати


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 15 [ 142 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB