Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 13 з 15 [ 142 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Далі




Найкраща програма для GPS
Garmin
IGO / Amigo / Primo
Navitel
TomTom
OVI Maps / Nokia Maps
CityGuide
Navigon
Google Maps
ЯндексКарти
Інше
Ви можете обрати до 3 варіантів відповіді

Переглянути результати
 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Автомобільні GPS навігатори
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 13:21 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
vmateychyk написав:
На Navitel є онлайн сервіси: пробки ,погода,події,смс і потрібне з'єднання з інтернетом через блутуз.І є ярлик Internet Explorer так що мав би бути вихід в інтернет з навігатора через блутуз.Якщо я все правильно зрозумів.На телефоні має бути включений
інтернет.Навігатор з'єднюється з телефоном через блутуз(DUN-з'єднання) і виходить в інтернет.

а скидувати одне і інше до того в чьом мать роділа, не пробували? мається на увазі до заводських настройок... може щось перехоплює БТ

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Автомобільні GPS навігатори
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 14:30 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Не пробував.Попробую напишу . :mail:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Автомобільні GPS навігатори
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 19:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
vmateychyk написав:
На Navitel є онлайн сервіси: пробки ,погода,події,смс і потрібне з'єднання з інтернетом через блутуз.І є ярлик Internet Explorer так що мав би бути вихід в інтернет з навігатора через блутуз.Якщо я все правильно зрозумів.На телефоні має бути включений
інтернет.Навігатор з'єднюється з телефоном через блутуз(DUN-з'єднання) і виходить в інтернет.


а-а.. у мене ця фігня у навігаторі є...тобто таки з телефоном чіпляєсі через блю-ме... :D я на початку то попробував , працює.. але так як воно мені без надобности , то більше то не включав... хіба шо телефон через навігатор керую.. але то у випадку коли жінки рядом нема , бо там голосний звязок.. то частіше блютузний навушник використовую.. :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Автомобільні GPS навігатори
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 20:52 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Аудіо без проблем,FM-трансмітер також.Інтернету нема :(


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Автомобільні GPS навігатори
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 21:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
vmateychyk написав:
Аудіо без проблем,FM-трансмітер також.Інтернету нема :(


а не є така фіґня , що GPRS за дуже тупий... я колись з таким зтикався, що недостатність швидкості не надавало можливості з'єднання..... :?:
попробуй через синій зуб то через комп з тирнетом зчепити... :pardon:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Автомобільні GPS навігатори
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 21:49 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Синього зуба на ноутбуці нема,але десь на шафі є адаптер -блутуз втикається в USB.Іду шукати. :idea: Мож попробувати.
Доречі вихід в інтернет через GPRS за допопогою телефона через шнурок до ноутбука без проблем працює.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Автомобільні GPS навігатори
 Повідомлення Додано: 04 грудня 2011, 22:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
vmateychyk написав:
Синього зуба на ноутбуці нема,але десь на шафі є адаптер -блутуз втикається в USB.Іду шукати. :idea: Мож попробувати.
Доречі вихід в інтернет через GPRS за допопогою телефона через шнурок до ноутбука без проблем працює.


ти попробуй як я кажу.. будеш знати . що одна половина працює , або не працює.... пів роботи... :pardon:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Автомобільні GPS навігатори
 Повідомлення Додано: 18 грудня 2011, 15:09 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Налаштував я інтернет на навігаторі через блутуз,і на ноутбуці теж налаштував .

Зображення Зображення

Окреме дякую сервісному центру "ЯВІР" за допомогу.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Автомобільні GPS навігатори
 Повідомлення Додано: 12 січня 2012, 03:04 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
обновляючи карти на КПК наткнувся на таку статтю:

Цитата:
В Российской Федерации законодательных ограничений на использование GPS-навигации не установлено.
Цитата
Вице-премьер РФ Сергей Иванов ... заметил, что ... правительство планирует внести в Государственную думу проект закона о навигационной деятельности в России. «На сегодняшний день эта сфера никак и ничем не регулируется», — отметил он, добавив, что на территории РФ можно использовать «все, что угодно» из навигационного оборудования.


Теперь по делу. Не скажу про GPS-ограничения (не знаю), но могу привести другой перечень - запрет использования устройств, "показывающих наличие приборов контроля движения". Учитывая, что многие до-оснащают свои навигационные программы точками ПОИ с местами установки радаров, в этом случае вы можете попасть под действие именно этих законодательных ограничений. Кратко по ряду стран Европы:

Австрия: использование запрещено (штраф и изъятие прибора).
Албания: не существует запрета.
Бельгия: запрещены производство, передача, владение и применение (денежный штраф или заключение в тюрьму до 3 месяцев; в любом случае - изъятие и уничтожение прибора).
Болгария: не существует запрета.
Венгрия: запрещены владение, использование во время движения и реклама радар-детекторов (штраф и изъятие прибора).
Германия: использование запрещено (штраф и изъятие прибора).
Дания: использование запрещено (штраф).
Испания: использование запрещено.
Латвия: использование запрещено.
Литва: использование запрещено.
Люксембург: использование запрещено (изъятие прибора, денежный штраф или заключение в тюрьму до 8 лет).
Нидерланды: не существует запрета.
Норвегия: не существует запрета.
Польша: запрещены использование и провоз в действующем состоянии. Провоз допускается только непригодного к использованию прибора (например, запакованного). При нарушении - штраф.
Румыния: не существует запрета.
Турция: не существует запрета.
Финляндия: радар-детекторы запрещены.
Франция: запрещены предложение в продажу, ввоз, приобретение, продажа, установка, использование и провоз приборов, которые показывают наличие радаров (штраф и изъятие прибора и автомобиля, в котором он находится).
Чехия: не существует запрета.
Швейцария: запрещены предложение в продажу, ввоз, приобретение, продажа, установка, использование и провоз приборов, которые показывают наличие радаров (штраф и изъятие прибора и автомобиля, в котором он находится).
Швеция: запрещены производство, передача, владение и применение (изъятие прибора, денежный штраф или заключение в тюрьму до 6 месяцев).


Обговорення на 4PDA.RU


Чи правда це, а якщо правда чи якось боряться. Думаю було б корисно знати таке, адже хтось може підготуватись до виїзду в Європу на машині і завантажити карти і POI камер і радарів, а потім вляпатись в штрафи... В нас не настільки мудрі інспектори, щоб ковирятись в GPS та й законів нема, а ось як із цим закордоном?

Коментар щодо Італії:
Цитата:
Пока я лично для себя решил этот вопрос методом практики: поставил и поехал.
За две недели разъездов по Италии меня ни разу не дёргали по поводу навигатора, хотя и дорожные службы и карабинеры видели, что он у меня установлен.
[...]
з\ы - хорошо что пока не преследуется законом запоминание мест где установлены радары :wacko:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Автомобільні GPS навігатори
 Повідомлення Додано: 12 січня 2012, 20:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
ніхто тут у навігаторі не ковиряєсі , і точки контролю у навігатора вже встановлені припокупці , і це всі прекрасно знають , у такому випадку прийшлось би всі навігатори вилучити , а по друге, тут з радаром у кущах ніхто не ховається , якщо є мобільна група на трасі , поліція , то перед пунктом контрою метрів за 150 виставлено знак , перед стаціонарними пунктами контрою , на автострадах , попередження у вигляді знаку є десь за кілометр до самого радару , чи автовелюксу... так що людина має час знизити швидкість...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 13 з 15 [ 142 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB