Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 6 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 07 липня 2012, 23:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
vmateychyk написав:
Думаю що так.

чомусь не шкода... чому би це?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 08 липня 2012, 00:17 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
ДАЄць, показав всім, що він ху**о, хай йде на**й з органів...
Лиш би свої не відмазали і не зробили відписку, що він діяв в межах діючого законодавства...

Цитата:
Коломия ідпс цереняк назвав мене ху...лом
Користувач andrijan
Дивіться і аналізуйте дії кандидата на звільнення. Сорі за якість-реєстратор перегрівся на сонці!!!

там ше крім того що на відео є ше один нюанс
andrijan згодом детально опише ситуацію


Цитата:
Начальник ГАИ остановленному водителю: "Ху*ло, едь нах*й" (ВИДЕО)
Июль 7, 2012 - 13:00
Вчера, 06 июля 2012 года активист "Дорожного контроля" был остановлен начальником отдела ГАИ в Ивано-франковской области якобы за превышение скорости. Как видно на записи, у водителя был антирадар, а потому он ехал в рамках установленных лимитов.


Подойдя к водителю, начальник ГАИ Цереняк Тарас Мирославович начал обвинять автомобилиста в нарушении ПДД, однако не смог предоставить каких либо законных доказательств своих утверждений. Когда активист "ДК" попытался обьяснить ГАИшнику, что его действия неправомерны, услышал в ответ такие слова: "Ху*ло, едь нах*й". После оскорблений, Цереняк Т.М. скрылся в неизвестном направлении.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 08 липня 2012, 01:20 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Трішки законодавства, яке згадувалось героєм сюжету:

Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП) Стаття 251. Докази

Доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

{ Стаття 251 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР N від 29.07.91, N від 15.11.91; Законом N 586-VI від 24.09.2008 }
Джерело: kodeksy.com.ua


Конституція України. Стаття 62. Особа вважається невинуватою ...доки її вину не буде доведено...

Стаття 62. Особа вважається невинуватою у вчиненні зло­чину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.
Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.
Уразі скасування вироку суду як неправосудного держава від­шкодовує матеріальну і моральну шкоду, завдану безпідставним за­судженням.

Трактування

Цивільний Кодекс України (ЦКУ) Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок

1. Фізична особа (міліціонер при виконанні не є фізичною особою, детальніше можна прочитати в сусідній темі: "http://forum.kolomyya.org/viewtopic.php?f=2&t=2102&start=10#p771793", прим.SPY) може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.

2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов'язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.

3. Знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом.
Джерело: yurist-online.com

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Вас вітає писанкова Коломия
 Повідомлення Додано: 08 липня 2012, 11:41 
Офлайн

З нами з: 11 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 30
http://roadcontrol.org.ua/node/1521
Відтепер Коломия відома ще й таким.
Це такий приклад треба подавати підлеглим?!
Цей інцидент набуває розголосу, а автор став зіркою You.Tube


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Вас вітає писанкова Коломия
 Повідомлення Додано: 08 липня 2012, 12:13 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Плащанський написав:
http://roadcontrol.org.ua/node/1521
Відтепер Коломия відома ще й таким.
Це такий приклад треба подавати підлеглим?!
Цей інцидент набуває розголосу, а автор став зіркою You.Tube

Плащанський, обговорення цього інциденту Тут Відео про місцеве ДАІ.. Ми уважно слідкуємо за ситуацією, прохання вести дописи в вказаній темі :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 08 липня 2012, 15:34 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Вообще-то на видео Цариняк Тарас Мирославович - 1972г.р. (Просьба данные изменить) Он из г. Коломыя Ивано-Франковской области, а сам родом из Киева (!). Наверное сослали за "безупречную" службу. Не раз попадал ему на глаза, т.е на фен. Урод ещё тот. Эх, был бы регистратор...
Звідси

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 08 липня 2012, 23:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Найбільше вражають коментарі до того відео - аж 9 сторінок!..

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 09 липня 2012, 10:13 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
andrijan Re: Коломия ідпс цереняк назвав мене ху...лом 09 июл 2012, 03:08
взято звідси

Ось приїхав з Івано-Франківщини добрався до інету, і в шоці, які тут страсті навколо моєї теми :shock: :shock: :shock:
BigFAN написав:
там ше крім того що на відео є ше один нюанс
andrijan згодом детально опише ситуацію


Після спілкування з даними іннспкторами почавши рух, я відчув наїзд на перешкоду зі сторони заднього правого колеса,зупинившись я побачив,що в колесі застрягла деревяна дощечка з цвяхом,очевидно є те,що це сталося завдяки напарнику Цереняка Тараса Мирославовича,який непомітно підклав мені деревяну дощечку з цвяхом з метою помсти, за відстоювання своїх Законних прав та інтересів. І в результаті цього, я був змушений міняти колесо :!: :twisted: .По відео видно,що в момент зупинки, ні на дорозі, ні біля бровки ніякої дошки і підозрілих предметів нема. І взагалі, навіть як би була, то напевно я б спочатку наїхав на неї переднім колесом, а не заднім. Ось власне, ці події залишились за кадром.

пішохід написав:
скарга готова,Цереняк буде на вуглях розкалених танцювати :lol:

і не тільки він, а і його напарник :evil:

Цитата:
Начальнику ГУМВС України в Івано Франківській області

Начальнику СВБ ГУМВС України в Івано Франківській області

Начальнику управління кадрового забепечення ГУМВС України в Івано Франківській області


Від……………….




Скарга


………2012 року в м.Коломия приблизно о…..год…….керуючи власним автомобілем….був безпідставно зупинений,–начальником відділу ДАЇ м.Коломиї- Цереняком Тарасом Мирославовичем ,нагрудний знак ІВ 0234,який звинувачував мене у порушенні правил дорожнього руху в частині перевищення швидкості,з чим я був не згідний,оскільки даний інспектор ДАЇ не назвав приладу яким вимірювалася швидкість мого автомобілю, не надав інформації щодо похибки вимірювання,та свідоцтва про метрологічну повірку.
Після того коли я почав відстоювати свої Законні інтереси від безпідставного звинувачення , Цереняк Тарас Мирославович почав нервувати,інший інспектор ДАЇ що був поблизу,здійснював відеозйомку на невідомий прилад,не пояснив для чого він це робить,та яким чином даний відеозапис буде зберігатися та використовуватися.
Цереняк Тарас Мирославович намагався мене звинуватити у непокорі працівнику міліції,його напрник телефонував для виклику евакуатора,на мене чинився психологічний тиск,з метою визнання порушення ПДР,якого я не скоював.
Зокрема звинувачував мене в тому,що я не маю необхідних документів на керування належним мені автомобілем,на 5.07 хвилині відео я предявив свої документи,в розгорнутому вигляді,але Цереняк Тарас Мирославович не припиняв психологічно тиснути на мене,на 5.17 хв відео(в додатках) намагався незаконно проникнути до мого автомобілю,шляхом відкривання водійської дверки,тобто чинив протиправні дії.а його напрник ,спостерігав за цим,не намагався припинити протиправні дії з боку Цереняк Тараса Мирославовича,лише продовжував відеозйомку на невідомий прилад.Я попередив їх що буду звонити на 102,з метою припинення протипраних дій відносно мене.

На 5.47 хвилині відео начальником відділу ДАЇ м.Коломиї- Цереняком Тарасом Мирославовичем ,нагрудний знак ІВ 0234 було сказано наступні вислови-Чуєш хую,що ти за хуйло є,їдь нахуй звідси.


Отримавши порцію нецензурної лайки,я був приголомшений тим,як такий працівник міліції може виконувати свої службові обовязки з такою низькою культурою поведінки,очевидно весь особовий склад ДАЇ м.Коломиї- очолюваний Цереняком Тарасом Мирославовичем ,нагрудний знак ІВ 0234,так само спілкується з громадянами,оскільнки їхній начальник для них є прикладом.
Крім того повідомляю Вам наступне,що після спілкування з даними іннспкторами проїхавши лише декілька метрів,відчув,який сторонній шум зі сторони заднього правого колеса,зупинившись я побачив,що в колесі застрягла деревяна дощечка,з цвяхом,очевидно є те,що це сталося завдяки напарнику Цереняка Тараса Мирославовича,який непомітно підклав мені деревяну дощечку з цвяхом з метою помсти.за відстоювання своїх Законних прав та інтересів.
Вважаю дії Цереняка Тараса Мирославовича,та його напрника протиправними за наступних підстав-
Закон України «Про міліцію», Присяга працівника ОВС України, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.1991 року № 382, Кодекс честі працівника ОВС України, затверджений наказом МВС України від 11.01.1996 року №18, Етичний кодекс працівника ОВС України, затверджений рішенням колегії МВС України №7км/8 від 05.10.2000 року, вимагають від працівника міліції суворого додержання Конституції України, діючого законодавства України, виконання вимог статутів, які видаються у межах їх повноважень.
Відповідно до ст. 25 Закону України «Про міліцію» працівник міліції у межах повноважень, наданих цим Законом та іншими законодавчими актами, самостійно приймає рішення і несе за свої протиправні дії або бездіяльність дисциплінарну чи кримінальну відповідальність.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про Дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України» службова дисципліна - дотримання особами рядового і начальницького складу Конституції і законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України, наказів та інших нормативно-правових актів Міністерства внутрішніх справ України, підпорядкованих йому органів і підрозділів та Присяги працівника органів внутрішніх справ України.
Відповідно до Присяги працівника органів внутрішніх справ України, що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1991р. №382, працівник органів внутрішніх справ України присягає з високою відповідальністю виконувати свій службовий обов'язок, вимоги статутів і наказів, постійно вдосконалювати професійну майстерність та підвищувати рівень культури, всіляко сприяти зміцненню авторитету органів внутрішніх справ.
Дисциплінарний проступок, згідно із статтею 2 Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, затвердженого Законом України від 22.02.2006 року № 3460-IV (далі - Дисциплінарний статут), - це невиконання чи неналежне виконання особою рядового або начальницького складу службової дисципліни.
Згідно ст. 7 Дисциплінарного статуту , службова дисципліна базується на високій свідомості та зобов'язує кожну особу рядового і начальницького складу: дотримуватися законодавства, неухильно виконувати вимоги Присяги працівника органів внутрішніх справ України, статутів і наказів начальників; захищати і охороняти від протиправних посягань життя, здоров'я, права та свободи громадян, власність, довкілля, інтереси суспільства і держави; поважати людську гідність, виявляти турботу про громадян і бути готовим у будь-який час надати їм допомогу; дотримуватися норм професійної та службової етики; берегти державну таємницю; у службовій діяльності бути чесною, об'єктивною і незалежною від будь-якого впливу громадян, їх об'єднань та інших юридичних осіб; стійко переносити всі труднощі та обмеження, пов'язані зі службою; постійно підвищувати свій професійний та культурний рівень; сприяти начальникам у зміцненні службової дисципліни, забезпеченні законності та статутного порядку; виявляти повагу до колег по службі та інших громадян, бути ввічливим, дотримуватися правил внутрішнього розпорядку, носіння встановленої форми одягу, вітання та етикету; з гідністю і честю поводитися в позаслужбовий час, бути прикладом у дотриманні громадського порядку, припиняти протиправні дії осіб, які їх учиняють; берегти та підтримувати в належному стані передані їй в користування вогнепальну зброю, спеціальні засоби, майно і техніку.
На сьогодні існує справедлива думка, що потреби громадян явно не є пріоритетом у роботі міліції, яка не виконує повним обсягом свої основні функції, залишаючи звичайних людей незахищеними перед злочинністю.
У населення країни складається враження, що свавілля стало невід'ємною складовою роботи органів внутрішніх справ через факти безпосереднього зловживання службовиим становищем,що мало місце …….. 2012 року у м.Коломиї .
Незважаючи на принципову позицію керівництва Міністерства покласти край зазначеним порушенням, вони продовжують мати місце через нерозуміння ряду керівників органів внутрішніх справ того, що без наведення порядку у вмінні працівників ДАЇ м.Кломиї спілкуватися з громадянами неможливо забезпечити безпеку пересічного громадянина, захистити гарантовані Конституцією України його права і свободи. Ці факти набувають широкого розголосу в суспільстві негативно впливають на імідж міліції ,підривають віру громадян у спроможність міліції неупереджено на високому професійному рівні виконувати покладені на неї службові обовязки.Через відсутність належного контролю,з боку керівництва,працівники ДАЇ м.Кломиї керуючись хибним розумінням своєї безкарності з причини приналежності до системи МВС порушують всі можливі Закони та Накази МВС,є невихованими,некультурними,зухвалими,грубо та зневажливо спілкуються з громадянами.
Керуючись Законом про звернення громадян
Прошу:

1.Обєктивно та грунтовно розглянути дану скаргу.

2. За грубе порушення вимог Закону України «Про міліцію» щодо поведінки працівника міліції при взаємовідносинах з громадянами, Кодексу честі та Етичного кодексу працівників міліції з дотримання у службовій діяльності чинного законодавства і норм професійної етики, вимог Інструкції з питань діяльної підрозділів ДПС ДАІ МВС України, низький рівень професійних знань інспектора ДПС ВДАІ звільненити з займаної посади начальника відділу ДАЇ м.Коломиї- Цереняка Тараса Мирославовича ,нагрудний знак ІВ 0234.
3.Встановити та притягнути до дисциплінарної відповідальності напарника Цереняка Тараса Мирославовича ,нагрудний знак ІВ 0234 який не припинив протиправні дії з боку свого керівника .

…………………..2012 року підпис…………

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 09 липня 2012, 10:14 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
В кого які думки що буде з Тарасиком і чи буде начальство відбілювати своєму колєзі мундир?

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 09 липня 2012, 11:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
SPY написав:
В кого які думки що буде з Тарасиком і чи буде начальство відбілювати своєму колєзі мундир?

Це залежить, скільки коштує посада, і чи має Тарас такі бабки. Думаю, має, бо він патологічно скупий. Отже відкупиться.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB