Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 1 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 01 червня 2011, 17:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
Всім привіт!
В звя'язку з свавіллям деяких працівників ДАІ (скажем м'яко ;) ), в інтернеті масово появляються відеороліки з незаконними діями таких працівників.
Оскільки я собі в авто теж встановив відеокамеру, то маю можливість "порадувати" Вас відеороликами.
Можем навіть вікторину зробити, на взірець "А що ВОНИ роблять не правильно".
Отож, починаю.
http://www.youtube.com/watch?v=seExiuMwT78


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 01 червня 2011, 19:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
AVL написав:
"А що ВОНИ роблять не правильно".

а де ж вони?

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 01 червня 2011, 20:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
БорМан написав:
AVL написав:
"А що ВОНИ роблять не правильно".

а де ж вони?

та же стоять на самому світлофорі припарковані :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 01 червня 2011, 21:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
exp написав:
та же стоять на самому світлофорі припарковані :D

от сволочі. ніззя так близько до повороту паркуватисі. і ці люди хочуть нам щось забороняти? :-D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 02 червня 2011, 10:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
Ну, як казав класик "Місце зустрічі змінити не можна " ;)
Свіже відео :( (бо з такими ДАЇками треа плакати, а не сміятись)
http://www.youtube.com/watch?v=N1NNNdFsLIk


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 02 червня 2011, 14:29 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
AVL написав:
Ну, як казав класик "Місце зустрічі змінити не можна " ;)
Свіже відео :( (бо з такими ДАЇками треа плакати, а не сміятись)
http://www.youtube.com/watch?v=N1NNNdFsLIk


Цитата:
6.25. Бути культурним і ввічливим у спілкуванні з
громадянами, неухильно дотримуватися законності та не допускати її
порушень іншими працівниками.

6.26. Під час керування патрульним автомобілем (автобусом,
мотоциклом) бути прикладом для інших учасників дорожнього руху в
частині дотримання ПДР ( 1306-2001-п, 306а-2001-п ).


Всьо правильно - вони показують приклад, а потім штрафують тих хто починають гратись у гру "Роби як ми". Тільки питання хто їх буде порушувати...
Не дуже місцеве ДАЇ, але значно цікавіше від стандартної неправильної парковки ДАЇшниками
Ось більш цікавіше відео про "бєспрєдєл" мєнтів, суперечка водія з інспекторами + дуже цікавий діалог чергового телефону довіри із інспектором:
...
- Атпусті его, а то вже ну... задрав...
- Та як я його атпущу він всьо що можна позаписував і буде жаловатся
- Накатаю протокл а свідєтілі найдуться як коли-небудь
- ну давай удачі брат
...
Водій здійснив випередження транспортних засобів перестроївшись у крайню ліву смугу, після закінчення маневру не перестроївся назад в крайню праву тому що збирався робити поворот ліворуч (відстань до повороту 350м). На вимогу предявити документи - предявив, проте в руки не передав із-за відсутності складу злочину і його доказів
YouTube Part #1 http://www.youtube.com/watch?v=q6NfQ6TyZzs&feature=related
YouTube Part #2 http://www.youtube.com/watch?v=VOeWLc97ak4&feature=related

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 02 червня 2011, 21:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
SPY, я щиро вдячний за підтримку, але давай тут будемо викладати тільки КОЛОМИЙСЬКЕ відео.
Бо в інтернеті стільки всього такого цікавого на цю тему, що наш МІСЦЕВИЙ топік потоне в ній.
-------------------------------------------
Викладаю свіже відео. Сьогоднішнє.
Прошу звернути увагу на те, що весь фійльм не помістився на ЮТУБ. Бо повне відео мого спілкування з ДАІ зайняло 40 хвилин, а я був змушений його скоротити до 15 хв (вимога ЮТУБ).
Отож заїхав я сьогодні на автостанцію Коломийську, де і зняв цього ролика.
Найбіьше мене розсмішило те, що лейтенант ДАІ не бачить тимчасового знаку, а прапорщик спочатку давав мені гроші, а потім передумав і вже казав, що нічого не давав.
Також, кому не лінь, то порахуйте скільки разів я просив лейтенанта пояснити мені пункт ПДР про тимчасові знаки.
Скажу, що він так мені того і не пояснив, хоча ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ.
На мене склали протокол та постанову на сплату штрафу.
Я, звичайно, буду оспорювати цю постанову.
З задоволенням прийму Вашу юридичну підтримку, та оповіщатиму про хід цієї справи.
Відео:
http://www.youtube.com/watch?v=qzeLVu8o7dg


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 03 червня 2011, 01:26 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Добре, тобі не буду у вашій темі висвітлювати інші ситуації, це було б слушно з мого боку :)
Проте довгий час не розумів про який знак ведеться мова, так, тимчасові знаки мають пріоритет на постійними, проте що то за знак? Переглянувши ваше відео довгий час дивився як баран на нові ворота і відповідно не міг зрозуміти що то за знак, думаю в описі вартувало б пояснити і найбільш мене дивувало чому його на бачать працівники державтоінспекції, невже він невидимий (прошу вибачити мене за незнання розташування всіх знаків на коломийщині)... Не хочу захищати їх, проте зі своєї сторони вони непогано пояснили вам ваші права, за що Вас зупинили, за що склали протокол, де розписати і що Ваше право не підписувати або вписати своє пояснення (мало хто це пояснює), звісно коментар з боку працівника ДАЇ про "може вам ще дати гроші" зіграв з ним злий жарт, перед тим, як таке говорити треба думати тим органом, який вище погонів, але то таке... знівелюю я тим хоч це не можна назвати виявленням поваги до водія (хоч і не тактовна дія з його боку), але корупцією то йому не пахне чи як Ви аргументуєте той факт що він вам пропонує гроші- щоб Ви його не знімали, чи щоб він Вас не штрафував? Та й листок паперу Вам все-таки дали...

Знак ми ж побачили аж в самому кінці з поясненням що то він, може Ви й праві, але безпрєдєлу з сторони "мєнтів" ми не побачили, тимчасовий знак, наскільки Ви знаєте обрамляється жовтою окантівкою, якої я чомусь не побачив (ПДР п8.2. Дорожні знаки можуть бути постійними, тимчасовими та із змінною інформацією. Тимчасові дорожні знаки розміщуються на переносних пристроях, дорожньому обладнанні або закріплюються на щиті з фоном жовтого кольору і мають перевагу перед постійними дорожніми знаками та дорожньою розміткою.) Де ви побачили знак із жовтим фоном чи щитом (а саме такою є вимога) я не знаю... Тому і не дивно те, що мєнти Вам суперечили: "Де ви побачили тимчасовий знак?" Серйозних порушень з їх сторони немає, може не все роз'яснили, але і не вривались в машину і не грубіянили (хоч це радує) А навіть дочекались поки Ви завершите свої приватні розмови по мобільному телефону...

Коротше не хочу щоб скалось у Вас відчуття про вигороджування працівників ДАЇ - в мене до них теж неприязнь, проте такого бєспридєлу, який я бачив на інших відео, з грубіянством, криком - я не побачив, що мене і порадувало, крім того я не зрозумів де ви побачили знак із жовтою окантівкою, той який Ви називаєте тимчасовим... Знак на естакаді можна вважати знаком на переносних пристроях, але він не встановлений посеред дороги, а відповідно є ще пункт ПДР, "знак діє на тій частині проїжджої частини, над якою він встановлений", але ви ж не їхали на бруківку (PS: "кірпіч" ще й висить над усією дорогою, можна побачити на 06-08 секунді перегляду, відповідно і забороняє заїзд всім крім тих "хто проживає чи обслуговає в даному проїзді і немає інших шляхів для проїзду") :) Відповідно, я не думаю що це можна вважати тимчасовим знаком... хоча це все ІМНО і не може розглядатись як юридично обґрунтована відповідь уповноважених органів... так просто власна думка, тому прохання не ображатись на неї :) Це є приватна думка тому вона може бути як неправильна (на вашу думку) так і не експертна :) або ж просто я все не так зрозумів

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 03 червня 2011, 11:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
SPY, дякую за інтерес до справи.
так, правильно: (ПДР п8.2. Дорожні знаки можуть бути постійними, тимчасовими та із змінною інформацією. Тимчасові дорожні знаки розміщуються на переносних пристроях, дорожньому обладнанні або закріплюються на щиті з фоном жовтого кольору і мають перевагу перед постійними дорожніми знаками та дорожньою розміткою.)
Але скажіть мені А ЯКИЙ ТО ТОДІ ЗНАК??? Постійний, тимчасовий чи із змінною інформацією???????????
Четвертого НЕ ДАНО.
Ми ж не в вуйка на городі з ДАІ зустрілися і вони в мене не закурити просили, а штраф накатали на 300 грн.
То ЯКИЙ то знак і що він там робить, якщо то не знак. А що то тоді? Га?
Ми на державні дорозі і там неможе бути ніяких лишніх чи невідомих знаків. Тільки ті, що вказані в ПДД. Так?
А якщо ми не на державній дорозі, а в вуйка на городі і там собі вуйко понавстановлював всякі свої знаки, то що тоді там робить ДАІ?
Та яксно що, ПАСЕТЬСЯ :-D
Я ВПЕВНЕНИЙ, шо ТАК.
Якщо ж цей незрозумілий придмет(навем його так), створює нрозбериху в дорожньому руі, то ДАІ ЗОБОВ'ЯЗАНЕ прийняти міри, щоб його забрати, а не ШТРАФУВАТИ водіїв, користуючись нерозберихою в даному місці.
Я так думаю.
І стосовно культури поведінки. Зупиняти безпідставно водія і культурно йому "впарювати" штраф, то хіба не НАЙВИЩЕ хамство?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 04 червня 2011, 10:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
Всім привіт!
Нове відео з старого місця.
Стоять дві машини ДАІ на перехресті, тусуються. У них навіть думка не закрадається, що вони порушують щось, чи створюють аврійну обстановку на дорозі. Відчуття повної безнаказанності.
http://www.youtube.com/watch?v=0u1LIeWMPjk


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB