Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 2 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 07 червня 2011, 10:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
Всім привіт!
Їхав вчора зі Спасу до Коломиї.
При виїзді, на центральну дорогу, де ще і знак "СТОП" стоїть також собі стоїть ДАІ і машини пиняє.
А знак "СТОП" там стоїть, бо виїзд небезпечний, а ДАІ там стоїть бо само правила порушує :)
Відео:
http://www.youtube.com/watch?v=jAqUsnzsEFc


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 11 червня 2011, 10:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
Зараз викладу свіже відео, а поки-що витяг з правил зацитую:
15.9. Зупинка забороняється:
а) на залізничних переїздах;
б) на трамвайних коліях (крім випадків, обумовлених пунктом 15.8 цих Правил);
в) на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, а також у тунелях;
г) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі;
ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
д) у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;
е) ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків;
є) ближче 10 м від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання, де це створить перешкоди технологічним транспортним засобам, що працюють;
ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився;
з) у місцях, де транспортний засіб закриває від інших водіїв сигнали світлофора або дорожні знаки;
и) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 11 червня 2011, 13:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
От і выдео:
http://www.youtube.com/watch?v=_17jMlTDhFc


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 11 червня 2011, 19:00 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Декілька повідомлень утримувався від коментарів, а тепер вирішив кинути і своїх пієсєть копійок... З однієї сторони відео є непогані, висвітлюють недоліки в роботі ДПС, та й МВС як контролюючого органу в загальному, але для чого?

1) показати які погані менти і що вони не вміють паркуватись?
Є такі що цього не знають? Будь-який водій це знає. Те що вранці в Коломиї на перехресті біля Гостинного Дому мєнти стоять під світлофором - теж знає кожен коломийський водій. Чи то якась інновація, чи то винахід ровера?!

2) показати який я гарний і я борюсь із цією системою та хоть 100 раз зніміть неправильну парковку - це нічого не змінить, не переконає і не відкриє очі людям. Та й скоріше це нагадує імітацію тих відео, які є в неті щодо неправочинності міліціонерів. Як казав один мій знайомий, водій із стажем, в Коломиї, доволі спокійні мєнти, в інших містах з такими проблеми, майже без хамства, майже без підстав, більш-менш шось знають. Хоча в історії форуму зустрічався випадок із однією мліціонершою під Коломиєю, яка здивувала киянина... була така тема... та і є міста де мусять бути святі ДАЇшники як то нам показують у файній юкрайні

3) шось комусь доказати? ноу коментс

Не суперечу що є такий пункт в ПДР, який Ви вказали вище. Проте є ще один, який можуть використати, як апеляцію, працівники ДПС:
Цитата:
12.3.3. Дислокація патрульного автомобіля в місцях його найкращої видимості для всіх учасників дорожнього руху з одночасним пішим переміщенням працівника до найбільш напружених ділянок руху (наказ №111 від 27.03.2009 із змінами та доповненнями наказу МВС №131 від 08.04.2011)

Цим пунктом заборонили ховатись самим та машину "десь в кущах" так щоб не було її видно, ось їм і не залишається вибору. Звісно пунктом 12.3.3. не можна знівелювати п.15.9 Постанови КМУ №1306 від 10 жовтня 2001 р. ібо різна в них ієрархія і постанова зобов'язує інші документи відповідати їй
Цитата:
15.9. Зупинка забороняється:
ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;

Є ще й такий пункт в наказі №111
Цитата:
6.26. Під час керування патрульним автомобілем (автобусом, мотоциклом) [інспектор зобов'язаний, прим. SPY] бути прикладом для інших учасників дорожнього руху в частині дотримання ПДР.


Але з іншої сторони якби вони поклали транспорт на відстані >10м ми прочитали і побачили б тут інше відео, мов стоять мєнти на перехресті - ховаються, так що інші учасники руху їх не бачать :D
Зображення
Відповідно де їм покласти машину чи взагалі не стояти там і не мусолити Вам очі своєю присутністю? :?: :P
Енто всьо понятно, що вони порушили і що з того? Низько вклонитись Вам і Вашим старанням чи подати на них в суд? :D
Коротше кажу ще раз - я не захищаю їх, але і нічого надзвичайного чи інформуючо-цікаво-повчального у Ваших діях не бачу, взяти хоча б ту провокацію з показово-гоноровим в'їздом на автостанцію та спробую втюрити мєнтам інфу про тимчасові знаки.
ЗІ: Ваше право відповісти в вигляді "майа тєма что хачу то і пішу" і таке було :D я просто пишу свою реакцію.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 11 червня 2011, 20:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
дайош стриптиз з участю мєнтовок... мона і парнаґрафію... з жезлами , у формі , і на міґающих антамабілях.. как ані астанавлівают вадітєляв і прістают кнім.. :gamer: :crazy:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 11 червня 2011, 21:57 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
SPY ,я теж утримувався від коментарів.
1. Обов'яково показувати які вони погані і що вони невміють паркуватися.

2.Змінить-треба вірити і добиватися

3.Доказувати обов'язково,при необгрунтованій виписці штрафу в 460 грн. наприклад,і обгрунтованих доказах в суді ,ви виграєте суд.Є досвід.

Машину най кладуть де хочуть ,якщо ближче 10м мають бути включені проблискові маячки.Якщо вам при таких умовах виписали штраф,і ви вкажете цей факт в протоколі ,суд думаю буде на вашій стороні.

І на останок про спокійних мєнтів---ха-ха-ха 17 разів :crazy: При найменшому порушенні буде виписаний штраф,або на лапу.Ставлення хамське і зверхнє.Так що їх треба тренірувати аби при зустрічі були ввічливі і бажали щасливої дороги .
А який ваш водійський стаж і досвід спілкування з інспекторами дпс ?
Моя думка що треба висвітлювати недоліки в роботі дпс.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 11 червня 2011, 22:30 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
vmateychyk, якщо ще з усім вищесказаним магу сагласітся, то щодо водійського стажу - удар нижче пояса, кому-кому, а вам ставити мені такі запитання - кумедно-кумедно... :D
Щодо Вашого досвіду суперечити не буду, тоді поясніть мені "мавпі з гранатою" (це я про ваше: "а який ваш досвід") на рахунок правоти на відео із автостанцією? Раз мовчали, я матюкався, може я чого пропустив? :)
Прошу не вішати ярлики ціпа: спу заділо чи обіділся, але я вже колись казав, що тут треба вішати примітку при реєстрації only 30-40+ years, щоб уникнути особистих закидів... :D
з такою політикою до цего дійшло :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 11 червня 2011, 22:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
:punish: кЛАСНА НОВА ТЕМА
Думав ,шо тут - в "Авто та мото техніка" про мотори говорять ,а тут "насправді" Група борців за справедливість ,і контролю за контролем органів по боротьбі за справедливість - у мірє сія живих ,нах .. :lazy:
Нафік тушити ідеї на початку .... :?
Кожен має право на творче самовираження - для цього є "форум"...
Я ловив хаха з людей у формі ,котрі були не доста коректні в тій ситуації ...проте - у відео не зафіксована причина зупинки працівників ,а поданий ситуативний фрагмент ...----- значить це Творчість :verygood: і в рамках задума ...
І вашє нафік доказувати ,кожен відповідає сам за свій спокій та настрій .....інші тут не причому ...
:give_rose:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 11 червня 2011, 23:32 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
SPY написав:
vmateychyk, якщо ще з усім вищесказаним магу сагласітся, то щодо водійського стажу - удар нижче пояса, кому-кому, а вам ставити мені такі запитання - кумедно-кумедно... :D
Щодо Вашого досвіду суперечити не буду, тоді поясніть мені "мавпі з гранатою" (це я про ваше: "а який ваш досвід") на рахунок правоти на відео із автостанцією? Раз мовчали, я матюкався, може я чого пропустив? :)
Прошу не вішати ярлики ціпа: спу заділо чи обіділся, але я вже колись казав, що тут треба вішати примітку при реєстрації only 30-40+ years, щоб уникнути особистих закидів... :D
з такою політикою до цего дійшло :(



Якщо про автостанцію,-то я на стороні інспекторів дпс.А щодо стажу і досвіду спілкування я в тому смислі що є гіркий досвід,при зароблених в місяць 1000-1500грн. виписували штраф біля 500грн. незаконно(доведенно в суді), випадок далеко не поодинокий .А дома двоє малих дітей шиби лижуть.Інспектори дивляться на водія як на дійну корову,ніхто там за порядок надорозі не переживає.Мене здивувало ваше лояльне ставлення до бардаку з дпс і щодо невіри в оскаження їхніх дій.При особистому спілкуванні з дпс ваша думка кардинально поміняється на різко негативну,впевнений на 99%.Прошу не рахувати особистим закидом,а рахувати відсутністю досвіду спілкування з дпс. :pardon:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 00:17 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
vmateychyk написав:
Якщо про автостанцію,-то я на стороні інспекторів дпс.А щодо стажу і досвіду спілкування я в тому смислі що є гіркий досвід,при зароблених в місяць 1000-1500грн. виписували штраф біля 500грн. незаконно(доведенно в суді), випадок далеко не поодинокий .А дома двоє малих дітей шиби лижуть.Інспектори дивляться на водія як на дійну корову,ніхто там за порядок надорозі не переживає.Мене здивувало ваше лояльне ставлення до бардаку з дпс і щодо невіри в оскаження їхніх дій.При особистому спілкуванні з дпс ваша думка кардинально поміняється на різко негативну,впевнений на 99%.Прошу не рахувати особистим закидом,а рахувати відсутністю досвіду спілкування з дпс. :pardon:


Ги... По-перше, ми начебто знайомі тому можна до мене і на ти ;) це регрес чи зміна про мене думки? :D
То таке, щодо неправомірності МВС - ніц немаю проти... Навпаки за... В ютубі підписуюсь до людей, які вміють попускати і попускають ментів, зокрема мій друг регулярно любить так поспілкуватись із місцевими працівниками "опасной і трудной служби", можу дати кучу лінків на цікаві відео, в який слова закріплені ділом + величезна копиця літератури на цю тему, тому і втрутився... Щодо саме цього викладу - не бачу для себе чи для когось щось цікаве - тому і зайняв нападаючу позицію, але не так як ви зрозуміли - щодо захисту ДПСників, а щодо незрозумілості доцільності знімання цього відео.

я кидав раніше відео з ютубу, в якому водій і справді аргументовано захищав свої права - за що величезна від мене йому повага - людина розуміє, що робить.
SPY написав:
Водій здійснив випередження транспортних засобів перестроївшись у крайню ліву смугу, після закінчення маневру не перестроївся назад в крайню праву тому що збирався робити поворот ліворуч (відстань до повороту 350м). На вимогу предявити документи - предявив, проте в руки не передав із-за відсутності складу злочину і його доказів
YouTube Part #1 http://www.youtube.com/watch?v=q6NfQ6TyZzs&feature=related
YouTube Part #2 http://www.youtube.com/watch?v=VOeWLc97ak4&feature=related

І таких роликів є гора, навіть є цілий форум "йожиків", які обєднюються і дають шміру мєнтам і обговорюють свої дії між собою. В той час в нас появляється щось схоже, що являється пародією на вищезгадані стьоби і відео. Неправильна парковка - нічого не виражає і нікого ні в чому не переконує. Спроба посратись із мєнтами на автостанції - взагалі викликала в мене істеричний хохіт ібо являється або першими спробами нарватись і показати який я мудрий ібо явним нерозумінням що людина робить, про що варто взагалі нікому не розказувати, не то що показувати, в той час, як мєнти там доволі коректні за виключенням гарячки про гроші і пояснили що він може дати свої пояснення навіть листок паперу принесли що вони не зобов'язані (до відома шановного водія! бути люб'язним та ввічливим не означає надавати папір чи протирати лобове скло етс)... Щодо того що мєнти не упустять зрубити свій кусок з дійних-водіїв - не суперечу, на жаль це так. Але їм і треба грамотно протистояти і це знімати на відео, а не направильну парковку, поставлений даїшнік "раком" в окремо взятій ситуації - більше міняє ситуацію ніж знята його машина неправильно припаркована. Особисто з ними спілкувався, якщо на те пішло і думки я про них далеко не найкращої, як у Вас склалось враження. Ще раз наголошую я не захищаю ДПСників, я не розумію доцільності цих відео. Це проста придирка, не закріплена ні знаннями законів, а простим гоноровим "ось як вони стоять і це є порушенням", якби то були толкові відео - я б тільки дякував за науку.
Тому особисто Вам, vmateychyk, не варто грати за сценарієм хто не за нас - той проти нас! Оскаржити їх дії можливо - вони часто і оскаржуються :)

ЗЗІ:От ще один цікавий діалог Прапор Нечиталюк - рекомендую, людина впевнено і дуже нормально веде себе в розмові з мєнтом і грамотно наривається... де ж таке бачено, що заборонено попереджувати про патруль ДПС? :lol: і Хоч не про місцеве ДАЇ - проте значно цікавіше неправильної парковки...
Аффтар цього відео давай їщьо! :D

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB