Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 8 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 13 липня 2012, 18:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
exp написав:
SPY написав:
так не звільнили з роботи, тільки з посади, тепер замість начальника ДАІ, мабуть просто інспектор... а на його місце когось в.о. поставили, поки неуляжеться... потім за заслуги перед родінов зможуть поновити :)

тепер зрозумів :coffe:


блін ... хоча на основі лиш того відео звільнити не можуть , взятку він не вимагав явно і таке інше , а за тупу впертість не звільняють , за неї нагороджують... може і йому дадуть орден ... з закруткою на спині... :-D

P.S. Замовив і собі нині відеореєстратор.... про всяк випадок... надіюся , що не тра буде , але хто зна.... хай возиться і пише... :unknow:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 15 липня 2012, 04:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 липня 2012, 04:44
Повідомлення: 4
Прізвище, Ім’я: іван,фантом
На відео добре видно як водій після того як його детектор радару подав сигнал присутності радару, замість того щоб зменшити швидкість спеціально підвищив її! Отже водій спеціально ішов на порушення, з певною метою!? Не буду і захищати ДАІшників, але їх можна також зрозуміти.
В даному випадку водій дійсно нагле х...йло (впевнений що за ним хтось стоїть),- перевищив спеціально і спровокував конфлікт! :work:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 15 липня 2012, 11:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Іванколомия написав:
В даному випадку водій дійсно нагле х...йло


пан Тарас? як сі маєте? :lol: :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 15 липня 2012, 12:18 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Іванколомия написав:
В даному випадку водій дійсно нагле х...йло (впевнений що за ним хтось стоїть),- перевищив спеціально і спровокував конфлікт! :work:

о-о-о-о, дуже радий, що з'явились ті, хто наїздять на водія, бо до цього часу не було і мені було скучно :)
отже якщо ми припускаємо, що водій таки гад і насправді порушив:
В такому випадку виходить, що водій таки порушник, а ДАЄць, замість того, щоб виконати свій обов'язок накласти штраф - відпустив порушника? Як він міг це допустити? Адже на відео чітко чути "їдь вже". ДАЄць натомість послав і відпустив?! В законі про міліцію трохи інакше пише. Він зобов'язаний скласти протокол. Отже крім того, що він хам, він ще й відпускає порушників?

Мене мало цікавить те, що водій підгазував і спеціально спровокував ДАЙця, так і треба робити, мене більше цікавить чому на дорозі стоять некомпетентні ДАЙці з великими пузами, які не знають законів не дотримуються і хамлять!

Натомість знаходяться чуваки, які захищають ДАЙця і кажуть, що він молодець?
VohaBit написав:
пан Тарас? як сі маєте?
х2

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 15 липня 2012, 13:07 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Добре що не почав стріляти. :hunter:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 15 липня 2012, 16:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 липня 2012, 04:44
Повідомлення: 4
Прізвище, Ім’я: іван,фантом
Я сам багатолітній водій, попадався на порушеннях і справедливо ніс покарання, а це бидло, 100% спеціально порушує і відмовляється пред"явити документи.
Такого водія замало обізвати,-йому треба плюнути в його наглу морду!
Думаю якщо інспектора звільнили, то це несправедливо, чому є випадки коли не звільняють за хабарництво, а за те що з порушником закону і хамом поступили по хамський звільняють!?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 15 липня 2012, 17:49 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Іванколомия написав:
Я сам багатолітній водій, попадався на порушеннях і справедливо ніс покарання, а це бидло, 100% спеціально порушує і відмовляється пред"явити документи.
Такого водія замало обізвати,-йому треба плюнути в його наглу морду!
Думаю якщо інспектора звільнили, то це несправедливо, чому є випадки коли не звільняють за хабарництво, а за те що з порушником закону і хамом поступили по хамський звільняють!?

:stupid:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 15 липня 2012, 17:57 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Іванколомия написав:
Я сам багатолітній водій, попадався на порушеннях і справедливо ніс покарання, а це бидло, 100% спеціально порушує і відмовляється пред"явити документи.
Такого водія замало обізвати,-йому треба плюнути в його наглу морду!
Думаю якщо інспектора звільнили, то це несправедливо, чому є випадки коли не звільняють за хабарництво, а за те що з порушником закону і хамом поступили по хамський звільняють!?

бидло 100%тне, це той хто вигороджує винного ДАЙця... :punish:
Коли в генах прописано у випадках зупинки ДАЙцем, пропонувати хабаря і пробувати домовитись, дістаючи вазелін - моск просто не сприймає таких речей як спроба захистити свої права...

Мєнт не мав права навіть, якби водій йому фак показав, посилати його накуй... Він прислуга, контролер, інспектор та й ще при виконанні, а ви його вигорожуєте... тут два варіанта: або сам даєць пише, або vmateychyk правий (шо по суті одне і теж)...
Крім того я написав, яке право мав ДАЄць відпустити порушника, навіть якщо "за вашою думкою" він порушив... Це халатність на роботі, він послав і відпустив порушника (що ще треба доказати)!

Поки в нації будуть представники, які сприймають дії ДАЙця, як належні - до тих пір не буде в нас ні нормальних ДАЙців, ні нормальної влади... Моск раба іншого не передбачає...

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 15 липня 2012, 18:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 липня 2012, 04:44
Повідомлення: 4
Прізвище, Ім’я: іван,фантом
я тепер живу закордоном в розвинутій державі, тут за порушення і за відмову показати документи взломили б силою двері і водія закрили б за ґрати, тут поліцейський в більшості правий. А ви і дальше виставляйте на посміх "ДАЙців", спеціально порушуйте, компроментуйте і через НЕДОСКОНАЛІСТЬ ЗАКОНОДАВСТВА вихваляйтеся які ми круті і розумні, як ми уміємо відстоювати права...
Але насправді тільки тупе несвідоме бидло буде спеціально порушувати, невиконувати закон і ще погрожувати міліціонерові.
Потім не треба жалітися чому у нас скільки аварій... :search:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 15 липня 2012, 18:36 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
У вашій країні:
1) інспектори посилають водіїв у тому напрямку?
2) інспектори вимагають хабарі?
3) інспектори втюрють перевищену швидкість іншим водіям?
4) суд скасовує більшу частину рішень інспекторів як неправомірні?
5) інспектори вміють пояснити в чому суть порушення чи так як в нашій - е-е-е-е... ви порушили... е-е-е-е...
6) інспектори самі порушують правила?
7) інспектори мають момончик в два раза більший ніж він сам і великі статки?
8) інспектори визнають свою вину у випадку, якщо помилялись?
9) Продовжувати?

З цим треба боротись або тікати на інший материк і вихвалятись який я мудрий, я світ бачив... а ви в болоті?
І не треба розказувати про взлом дверей за перевищення швидкості... Всього-на-всього прийде фото із штрафом додому... і там не заперечиш... бо камері все-одно чи то майбах перевищив чи таврія, на відміну від інспектора який хоче заробити при цьому показує хибну швидкість водію, вимагає хабаря... Тому треба знати свої права і попускати ДАЙців, щоб боялись, щоб не насміхались тоді може поряднішими стануть...

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB