Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 3 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 09:00 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
SPY,я думаю що в автора сюжетів про паркування дпс і автостанцію самі щирі наміри покращити роботу даї.І навіть такі не дуже ефектні відео роблять свою справу,пояснюють людям що закон має бути одинаковий для всіх,і можна доказувати свою правоту.

p.s
Ну дуже я на них злий. :twisted:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 12:08 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
vmateychyk написав:
SPY,я думаю що в автора сюжетів про паркування дпс і автостанцію самі щирі наміри покращити роботу даї.І навіть такі не дуже ефектні відео роблять свою справу,пояснюють людям що закон має бути одинаковий для всіх,і можна доказувати свою правоту.

Критика є такою штукою - яка показує в якому напрямку розвиватись, щоб ці відео ще краще робили свою справу ;)

vmateychyk написав:
p.s Ну дуже я на них злий. :twisted:

Це чуть-чуть замітно :D Нічо, як казала одна мудра людина: Борітеся - поборете... ЗІ: в голову прийшла думка завести тему, де користуючись ресурсами одного файного форуму викладати людям тлумачення законів і їхні права в розмові з ДПСниками, тіко чи то буде мати попит, чи просто буде ще одною темою, яка висітиме і не матиме ніякої користі :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 12:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
Критика є такою штукою - яка показує в якому напрямку розвиватись, щоб ці відео ще краще робили свою справу ;)
після критики часом перестають спілкуватися... :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 12:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
exp написав:
SPY написав:
Критика є такою штукою - яка показує в якому напрямку розвиватись, щоб ці відео ще краще робили свою справу ;)
після критики часом перестають спілкуватися... :coffe:


це типа , мєнти після критики дотого вбіжаютсі , шо сі вбертают сраков до дороги , і перестають зупиняти машини ? і не хочуть спілкуватися з водіями ? .. осе совість , осе круто.. :o

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 13:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
Всім, привіт!
Радий, що тема ожила.
А то, вже став переживати, що ТО нікому не цікаво.
Дякую за критику ОСОБЛИВО, бо вона спонукає до вдосконалення знань, принаймі мене.
Я не юрист і мені тяжко аж дуже сильно грамотно спілкуватися з ДАІ, але ПДР я перечитую, принаймі раз в рік і осмілюсь стверджувати, що я їх знаю, принаймі, добре, а не відмінно.
Чому я відкрив цей топік?
На то є багато причин.
По-перше, я користуюсь інтернетом років 15, і тусуюсь в багатьох професійних форумах.
А от на Коломийський - ніколи не заходив.
Так от і подумав, яку б цікаву тему відкрити, для знайомства так-би мовити, вирішив про ДАІ.
Чому? Бо маю певний досвід спілкування з ними. оскільки водійський стаж у мене біля 20 років.
А як казав дядько Ленін розпиваючи десь в підвальчику пиво з вуйком Енгельсом "Кількість переходить в якість", хоча, може то він і з пяну бовкнув...
Так от, за життєвий стаж у мене накопичилась якась неприязнь до ДАІ, причому небезпідставна, бо коли, на приклад, десь в 96 році мене зупиняє ДАІ і питає "Що везеш і ЩО НАМ везеш" , то іскра любові між нами зовсім не проскакувала.
І оскільки зупиняли часто і безпідставно, в основному, то от кількість і переросла в якість (створив цей топік).
По-друге, я вже доросла людина і мені реально стидно за наше ДАІ.
На-приклад, місяць тому я був свідком того, як перекрили рух від кільця на автостанціїї до центру. На кільці стояв ДАІшник. Спереді мене їхав автобус, потім іноземець, а потім - я. Даішник всіх нас спрямував в обїзд, попри вїзд до автостанціі. Ну, думаю, іноземець попав по повній, оскільки хрен він обїде коломию тими вуличками. Думаю, зараз його обжену і проведу, до рівної дороги.
Але турист виявився смекалистим, він зрозуміа, що, оскільки ДАІшник дав команду обїхати, то автобус буде обїзджати, а за ним і чех (то була чешська машина). Але не тут-то було, автобус заїхав на автостанцію, а чех, звичайно ж за ним. Я плакав і сміявся. Стидно за таких регулювальників і такі знаки в місті і за таку організацію руху.
По-третє спілкуватися і вдосконалювати свої і чужі знання з цієї теми, на мій погляд, то корисно і приємно.
На приклад, відколи я відкрив цей топік, то знаю, що це не подобається ДАІ і вони будуть мене "пасти", тому завжди тепер застібаю ремінь безпеки. Бачте, як воно мені вже пішло на користь? :-D
По-четверте, я відкривав цей топік не в розділі про АВТО, а в розділі "Наше місто", мене модератор переніс в АВТО. А відкривав в розділі "Моє місто", бо хочеться зробити своє місто кращим.
До речі, чи можна все-таки перенести топік з АВТО в МІСТО?
По 5-те (лінь апостроф вписувати), треба ж і про ДАІ балакати, а не тільки про жінок, пиво, футбол чи автомобілі.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 14:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
митя грихльов написав:
:punish: кЛАСНА НОВА ТЕМА
Я ловив хаха з людей у формі ,котрі були не доста коректні в тій ситуації ...проте - у відео не зафіксована причина зупинки працівників ,а поданий ситуативний фрагмент ...----- значить це Творчість :verygood: і в рамках задума ...
І вашє нафік доказувати ,кожен відповідає сам за свій спокій та настрій .....інші тут не причому ...
:give_rose:

Мене не зупиняли, я стояв припаркований. А в такій ситуації ДАІ спочатку мало б вияснити чи КОНКРЕТНО Я вїхав під знак, бо може то моя дружина була, чи людина, котра має довіреність від мене, а може взагалі авто у мене вкрали і я його тут знайшов і сів за кермо. То за що мене сходу НАКАЗУВАТИ, за те, що у мене вкрали авто? А як ви бачили офіцер не те, щоб розібратися хотів, а взагалі слова мені не давав сказати і зразу вилучив у мене особисту власність (документи) і без моєї згоди кудись з ними пішов, як пізніше вияснилось у службове авто.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 14:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
Цитата:
1) показати які погані менти і що вони не вміють паркуватись?
Є такі що цього не знають? Будь-який водій це знає. Те що вранці в Коломиї на перехресті біля Гостинного Дому мєнти стоять під світлофором - теж знає кожен коломийський водій. Чи то якась інновація, чи то винахід ровера?!

Не інновація і не винахід, то позорище.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 14:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
Цитата:
2) показати який я гарний і я борюсь із цією системою та хоть 100 раз зніміть неправильну парковку - це нічого не змінить, не переконає і не відкриє очі людям. Та й скоріше це нагадує імітацію тих відео, які є в неті щодо неправочинності міліціонерів. Як казав один мій знайомий, водій із стажем, в Коломиї, доволі спокійні мєнти, в інших містах з такими проблеми, майже без хамства, майже без підстав, більш-менш шось знають.

Як не змінить за 100, то змінить за 1000, і моїм дітям буде житись краще, а це вже добре і раді цього треба щось робити.
А для того, щоб вийти на дорогу і штрафувати водіїв, на мою думку не достатньо "більш-менш щось знати", а треба добре знати свою роботу, а інакше нехай їдуть на уборку бурака в Молдавію і не займають чуже місце, на котрому хтось міг-би виконувати свої обовязки зі знанням справи.
Цитата:
Відповідно де їм покласти машину чи взагалі не стояти там і не мусолити Вам очі своєю присутністю?

Та хай кладуть де хочуть, лиш згідно ПДР. Бо інакше я теж можу сказати їм, коли мене зупинять, "Що менені не "виходило" проїхати чи стати згідно ПДР і що в такому випадку мене нема за що штрафувати, бо "так-си стало"". І дійсно, ДАІ може просто попередити і пояснити мені моє порушення, але повірте, жодного разу із тих приблизно 200 разів, що мене зупиняли за життя, мене або штрафували, або я давав "на лапу" або я їм умудрявся доказати, що вони не праві. Жодної поблажки з їхньої сторони. І вони щей називають себе "слугами народу" бо яко-би служать народу і для народу, а в дійсності, я їм плачу зарплату, оскільки я сплачуюю податки, а в них ще стає наглості за мої гроші у мене ще більші гроші вимагати. Та пес газду ніколи не кусає, бо знає, яка рука його годує, а тут все навпаки... Отож, повернемся до їхньої парковки. Я їм плачу гроші за те, щоб вони вміли ПРАВИЛЬНО паркуватися, вониж гроші беруть справно, та-щей зверху норовлять здерти, а паркуються НЕ ПРАВИЛЬНО.


Востаннє редагувалось AVL в 12 червня 2011, 15:02, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 12 червня 2011, 14:56 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Агій, до холєри, нарешті нормальне спілкування, якого я хотів добитись ще на першій сторінці... В такому ракурсі все цікавіше... І справді не розумію, що робить ця тема тут - переніс у розділ "Форум коломийської громади" маю надію що з часом ми все-таки знайдемо час на кращу організацію та розділів і тоді буде більше підходящий розділ...
В старом розділі залишилось перепосилання, для тих хто ще не знає. Думаю все-таки вартує для шановних AVL та vmateychyk створити тему з юридичними нюансами спілкування з ДАЙцями і Вам буде легше при спілкуванні з інспекторами і можна буде підсумувати золоті жили інформації, розкиданої по цілому неті :)

exp написав:
SPY написав:
Критика є такою штукою - яка показує в якому напрямку розвиватись, щоб ці відео ще краще робили свою справу ;)
після критики часом перестають спілкуватися... :coffe:

ехр, якщо це правда - мене вже тут мало би не бути :D Але якщо навіть в це вірити, треба пам'ятати про падаючі балкони і стає легше :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 11 липня 2011, 10:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
Всім привіт.
Літо, жарко, нема коли ДАІ пропускати пішохода на пішохідному переході.
http://www.youtube.com/watch?v=94-4gMh9Wos


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB