Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 5 з 11 [ 104 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 січня 2009, 13:44 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 16
Цитата:
R.T.V. пише:
Відстояти правду спілкуючись віч на віч з бравим даішником, не так уже й просто, навіть при умові бездоганного знання правил дорожнього руху, а також указів найрізноманітніших міністрів. А при спробі доказати свою правоту є шанс нарватись на занадто добросовісне виконання своїх обов*язків працівником вище зазначеної контори.

Короче кажучи щоб зайвий раз не дратувати інспекторів, краще завжди мати при собі усе необхідне в тому числі талон, страхівку, вогнегасник, знак аварійної запинки і тд.


Шо правда, то правда, ліпше не дратувати даішника, бо то на сьогоднішній день не дешево коштує :) і застрахуватися варто ( шкода що не мож купити поліс і застрахуватися від самих даішників :):):):) ......лиш будьте уважні при вибор страховї компанії, сьогодні в умовах кризи далеко не кожна може заплатити компенсацію..


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 січня 2009, 15:48 
 
Цитата:
Дикий Гуцул з добрими очима і шмайсером пише:
сьогодні в умовах кризи далеко не кожна може заплатити компенсацію..


Так то і без кризи було таке. Ситуація абсолютно не змінилася.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 січня 2009, 13:45 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 18
Шо правда то правда, але з паочатком кризи, шанси попасти з недобросовісною компанією значно зросли.., всі ж тепер перекладають витрати на простого українця, навіть росія і Європа з газом вирішили саме так компенсувати всої втрати, Росія закупила газ по 350 в Туркменії, а тепер приходиться продавати Європі по 250, того й кран перекрили, а винними знову є ми... соррі за офтоп,
то що ж говорити про ніким незахищеного громадянина..? У мене свій рецепт - треба знати свого страховика в обличчя, я свого знаю :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 січня 2009, 23:36 
Офлайн

З нами з: 17 січня 2009, 03:00
Повідомлення: 4
А банкіра випадково ніякого не знаєш в лице? Бо мій своє втратив. Взагалі якщо навіть мій надійний банк (на букуву А починається) не віддає мені гроші, що можна чекати від міфічної страхової компанії.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2009, 18:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Уряд скасував обов'язкове одержання тимчасового реєстраційного талона для водіїв, що керують транспортним засобом за довіреністю


11.02.2009 | 16:00 | Управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ

Уряд України скасував обов'язкове одержання тимчасового реєстраційного талона для водіїв, що керують транспортним засобом за довіреністю. Тепер передача прав на керування автомобілем може здійснюватися лише на підставі довіреності за умови наявності водійського посвідчення. Відповідне рішення було прийнято в середу на засіданні Уряду.

"Якщо у людини є права, вона може водити машину і при цьому у неї є довіреність на управління цим транспортним засобом, то чому вона змушена користуватися ще й тимчасовим реєстраційним талоном? Чому весь світ живе без такого талону, а Україна ні? Я тут не можу логіки зрозуміти", - заявила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко під час розгляду цього питання на засіданні Уряду.

Передбачається, що від дня набуття чинності відповідної постанови Уряду тимчасові реєстраційні талони будуть видаватися винятково на добровільних засадах. При цьому чинними залишаються вже видані тимчасові реєстраційні талони: "Одержання цього тимчасового реєстраційного талона є добровільним. Ті, хто має цей тимчасовий реєстраційний талон, вільно користуються ним до кінця його дії", - заявила Юлія Тимошенко.

При цьому Уряд вказаною постановою відмінив штрафи, які стягувалися у випадку відсутності у водія такого талона.

За словами Прем’єр-міністра, скасування обов’язкового одержання реєстраційних талонів "не є українським ноу-хау". Такий крок здійснюється для спрощення життя людей і процедури передачі права на керування автомобілем.a


http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=192162319&cat_id=43255

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2009, 21:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

А тут і довіренності нема , любий колєґа може вам позичити машину і ви поїдите нею у своїх справах ,і ні один поліцай не буде до вас чіплятися з цього приводу , головне аби сплачена страховка і техогляд. Ну зичайно ви маєте мати водійське посвідчення. :cl:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2009, 21:51 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Цитата:
Капітан пише:
А тут і довіренності нема , любий колєґа може вам позичити машину

Якщо порушив колєга , і машину сфоткали за порушення, платить власник машини ?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2009, 22:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
vmateychyk пише : Якщо порушив колєга , і машину сфоткали за порушення, платить власник машини ?


Згідно з правилами платить власник... :D А ще, за не защеплений пасок безпеки на пасажирі, водій не несе відповідальності, штраф за себе платить пасажир.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 березня 2009, 10:56 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 16
Недавно дізнався, що СК ТАС закриває всі свої офіси в маленьких містах, залишає тільки в містах-мільйонниках. А в Оранті, для прикладу, ввели трьохденний робочий день і змінусували працівникам половину зарплати...Ось такі не веселі справи сьогодні на ринку страхування. Попробуй тут комусь повір


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 березня 2009, 12:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1
Я взагалі чула, що Страховий Альянс і АСКА на гарні банкрутства. А ТАС зібрались продавати.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 11 [ 104 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB