Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 7 з 11 [ 104 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2009, 22:57 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 16
Абсолютно погоджуюсь, Капітане. :) Головне - це аби страхова компанія, котрій ти довірив своє авто ПЛАТшЛА і не важно яке в неї імя чи походження, платоспроможність = репутація, нажаль чим бальше, тим більше компаній втрачають і перше (відповідно) друге :(


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 жовтня 2009, 14:28 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 18
Цитата:
Viva пише:
При виїзді з Івано-Франківська на Калуш висить обдертий біг-морд Оранти, ще місяць тому їх була ціла купа.

просто зараз "вона працює" заполонило всі можливі й неможливі вільні і не дуже місця.. тому й погнали Оранту, тим більше, шо я декілька раз чув у новинах, що ця СК не розраховувалась з рекламними агенціями, тому скоро головні політикани витіснять геть усю рекламу цієї нещасної компанії..


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 жовтня 2009, 21:17 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 16
До слова надибав в неті таку інформацію :)

http://providna.ua/ru/content/akciya_14

Може комусь пригодиться :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2009, 13:12 
Офлайн

З нами з: 17 січня 2009, 03:00
Повідомлення: 4
Навіть не знаю, знижки в кризу. Звучить якось несподівано, навіть не знаю чи не має тут якогось приколу, що вилізе боком клієнтові. Треба розібратися уважніше, дуже вже заманлива пропозиція, а в наш час це насторожує.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2009, 13:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Viva пише:
Навіть не знаю, знижки в кризу.
та чому, це якраз нормально... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2009, 15:42 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 18
Якщо я не помиляюсь у них в минулому році була подібна акція, але тоді у них 13-річчя було і давали знижку 13 %, а тепер от 14%... цікаво на 50-річчя компанії теж подібні скидки будуть:)?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 жовтня 2009, 15:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
Олег Сальтіс пише:
тоді у них 13-річчя було і давали знижку 13 %, а тепер от 14%... цікаво на 50-річчя компанії теж подібні скидки будуть ?

Якщо доживуть :?: Але в такому випадку, я би хотів попасти на 100-ту річницю :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 квітня 2011, 16:04 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
На форумі є багато тем, де згадуються новини, була тема про камери, але все це постійно в різних темах, а однієї яка б обєднювала всі зміни, правила, нюанси кермування нема. Вирішив створити таку тему у відповідному розділі :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 квітня 2011, 16:09 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Враховуючи те, що мене довги час не було - можливо я і пропустив, а можливо і не обговорювались такі новини, тому не буде зайвим ще раз акцентувати увагу на цьому...

З наступного року [новина за 16 грудня 2010 :: ТСН :: http://tsn.ua/ukrayina/dai.html ] водіїв будуть карати за зловмисне використання аварійки, перевищення швидкості на 20 км і відсутність відповідного "гумового взуття" на машині.

Зображення

З 2011 року діятимуть нові правила дорожнього руху. Відтепер буде скасоване легальне перевищення швидкості на 20 кілометрів, запроваджено обов'язкове пересування із ближнім світлом у білий день і предбачене покарання за "гумове взуття" не по сезону.


Наступного року в нових правилах дорожнього руху чітко розпишуть ситуацію, при якій водій має право вмикати аварійку – і зросте відповідальність за її зловмисне використання.

У нових правилах каратимуть і за брак зимової гуми на автомобілі. Іще одна новація- у зимовий період цілодобово авто зобов'язані будуть їздити з увімкненими фарами ближнього світла. А на заміських трасах фари треба буде вмикати завжди, навіть удень улітку.

Водіїв каратимуть за ненаявність спеціального крісла для дітей до 12-ти років.

Одна з новацій – водій при спілкуванні з ДАІ мусить залишатись у машині, причому руки тримати на кермі, щоб інспектор їх бачив.

У ДАІ з полегшенням зітхнули, що попередня влада не встигла запровадити свої плани збільшити дозволені швидкості на дорогах. У нових правилах якраз будуть дотримуватись наявних знаків. Якщо в місті дозволено їхати 60 кілометрів, то плюс 20 кілометрів водіям уже не дозволятимуть. Максимум 5 кілометрів. У більшості країн Європи, мовляв, у містах узагалі максимальна дозволена швидкість – 50.

Дозволену швидкість збільшать хіба що – до 110-ти кілометрів на заміських трасах, і то якщо між зустрічними смугами є відбійники або клумба. Водночас штрафи за перевищення можуть залежати від швидкості – що більше женеш машину – то більший штраф. Самі розміри штрафів будуть чітко визначеними– ніяких вилок – щоби в інспектора не виникала зайва спокуса брати хабар.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 квітня 2011, 16:13 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Водіїв позбавили зобов'язання під час техогляду надавати медичну довідку

Кабмін доручив вилучити медичну довідку про стан здоров'я водія зі списку документів, необхідних для техогляду.

Кабінет міністрів прийняв рішення вилучити медичну довідку про стан здоров'я водія зі списку документів, необхідних для проходження технічного огляду транспортного засобу.

Зображення

Про це повідомили у Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабміну.

Прем'єр-міністр Микола Азаров дав доручення керівникам МВС та Мінохорони здоров'я у найкоротші терміни внести зміни у відповідні нормативно-правові акти.

Голова уряду наголосив, що політика дерегуляції залишиться пріоритетом роботи влади.

Відзначимо, що в Одесі 27-річний чоловік влаштував стрілянину з пневматичного пістолета й бійку на станції технічного обслуговування.

Нагадаємо також, що в ДАІ обіцяли з нового року нові правила дорожнього руху. За ними повинно бути скасоване легальне перевищення швидкості на 20 кілометрів, запроваджено обов'язкове пересування із ближнім світлом у білий день і предбачене покарання за "гумове взуття" не по сезону.
[новина за 31 січня 2011 :: ТСН :: http://tsn.ua/ukrayina/vodiyiv-pozbavili-zobov-yazannya-pid-chas-tehoglyadu-nadavati-medspravku.html]

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 11 [ 104 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB