Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!




 Сторінка 16 з 17 [ 168 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Цензура на форумі?
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2012, 12:02 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
collagen написав:
Ага, зрозуміло, то значить зараз можна вкрити матом півфоруму і за це нічого не буде?
Що стосується скріну, то це ж тільки частка тих подій, які відбулись...

Визнаю, що це недопрацювання адміністрації форуму і зокрема моє, як члена адміністрації. Найближчим часом буде викладено для узгодження та ознайомлення проект правил спілкування і меч в руці з'явиться ;)
Проте існує практика, що закон не може мати зворотньої дії, тому порушення, які відбулись до його запровадження, на жаль не підпадуть :(
Від свого імені прошу вибачення за користувача митя грихльов за допущення адміністрацією такої ситуації із особистою образою і постараюсь докласти зусиль для уникнення в майбутньому таких ситуацій :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цензура на форумі?
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2012, 13:21 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Прихований текст
Цей форум потребує вашої авторизації для перегляду прихованого вмісту.

Це приблизний і попередній проект правил форуму, прошу постійних користувачів форуму взяти участь в обговоренні проекту правил, після якого буде офіційне затвердження. Тому прошу висловити свою думку по вже існуючих пунктах і запропонувати потрібні на ваш погляд - відсутність обговорення означатиме байдужість з боку користувачів до форуму і після запровадження правил притензії вислуховуватись не будуть

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цензура на форумі?
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2012, 16:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Ех, нажаль ця законотворчість нагадує оту творчість з ВзРУ. По пунктах 1.2 ; 1.4 ; 1.5 ; 1.7 ; 1.9 ; 1.10 ; 1.13 ; 3.3 ; 3.4 ; 3.5 можлива дуже широка трактовка як зі сторони адміністрації, так і користувачів. Наприклад :
Цитата:
Використання лайки (матюків) та матозамінників при спілкуванні.
під матозамінниками мож розуміти все що завгодно, так фраза: піди на www.fotozz.hu деякими юзерами може трактуватися (звдяки hu :-D ) як матозамінник.
Цитата:
Використання особистого малюнка (аватари) непристойного змісту.
мені, наприклад, один з мітькових аватарів (зарегістрованих під іншим ніком, той що про повішеника) здавався непристойним, а більшість не бачить в тому нічого кримінального :eek:
Цитата:
Реєстрацію ніка, схожого (до ступеня сплутання) на вже існуючий (бан без попередження)
тобто, ті у кого було тяжке дитинство і дерев'яні забавки, уже можуть вимагати, аби мене чи БорМана забанили; люди, котрі давно поховали в собі спогади про дитинство, легко можуть переплутати наші аватари ;)
Цитата:
Використання у повідомленнях червоного кольору та на нього схожих, світлих кольорів, які зливаються з фоном. Це привілей модераторів і адміністраторів.
якби це було на Заході, то за таку репліку мож би було наїхати на адміністрацію, на предмет расистських наклонностей :D
... ну і так далі, можна, звичайно довго розписувати по кожному пункту, але в цілому, гадаю, ясно про шо річ.
:hi:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цензура на форумі?
 Повідомлення Додано: 30 серпня 2012, 23:05 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
Ех, нажаль ця законотворчість нагадує оту творчість з ВзРУ.

Того і була піднята ця тема, адже всі давно кажуть: треба-треба, але ніхто за то не береться... Свого часу, коли я був модератором на торрент-трекері піднялось питання модератори+адміни відшліфували кожен пункт, що його двояко не протрактуєш... Тут дивлячись на активність користувачів до піднятої теми - один тільки Мирко відписався прокрадається думка - воно взагалі нафіг комусь треба? А якщо нікому не треба то нащо на це тратити час? В кінці кінців прижму когось за порушення правил - почнеться: або кумівство "розбань його" або образи "я тут активний юзер і за мою активність мене дурник-спай забанив".

Проект правил добросовісно позичений з одного ресурсу і потребує шліфування звісно, щоб не можна було двояко протрактувати, але такі питання треба вирішувати громадою, а громада мабуть запхала голову в пісок і звідти спостерігає... Нє, ініціатива із ініціатором (тобто зі мною) нічого робити не буде - я просто заб'ю... нікому не треба - хай далі тут буде бардак...

даний шаблон просто початок: почав і сподівався, що відшліфуємо так як нам всім сподобається - типу правила творили разом разом і дотримуватись будемо :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цензура на форумі?
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2012, 09:10 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
чуваки, а вам не здається маразмом шліфувати якісь правила при трох-чотирох повідомленнях за добу від двох людий? Канєха, коли фист хочесі і нема чим занятися то то-во, мож, чо нє... За два місяци вібори сі скінчут, усі ліві чуваки позникают то пошо то шпортати задля 60-ти днів у 5 років?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цензура на форумі?
 Повідомлення Додано: 31 серпня 2012, 23:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2009, 03:00
Повідомлення: 285
SPY написав:
Від свого імені прошу вибачення за користувача митя грихльов за допущення адміністрацією такої ситуації із особистою образою і постараюсь докласти зусиль для уникнення в майбутньому таких ситуацій :)

Приймається. Стосовно правил - адміністрації видніше, лиш би на благо...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цензура на форумі?
 Повідомлення Додано: 09 вересня 2012, 12:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Шановні панове алміни-модери, хотілося щоб при видаленнях/перенесеннях постів відповідно вказувалось:
"Зображення Видалено!"

"Зображення Перенесено сюди: http://_____!"

Так у світі прийнято.
Просто тому, що бідний "форумний юзик" не годен відразу в'їхати, чи його пост кудись перенесли, чи вхопили злісні пришельці, чи затерла всюдисуща і всемогутня цензура СБУ?.. :?:


Бодя написав:
чуваки, а вам не здається маразмом шліфувати якісь правила при трох-чотирох повідомленнях за добу від двох людий? Канєха, коли фист хочесі і нема чим занятися...


Зображення
Бодя, бігме, це - хіт сезону!
Я тебе люблю!!! Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цензура на форумі?
 Повідомлення Додано: 09 вересня 2012, 12:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
yanychar написав:
Просто тому, що бідний "форумний юзик" не годен відразу в'їхати, чи його пост кудись перенесли, чи вхопили злісні пришельці, чи затерла всюдисуща і всемогутня цензура СБУ?.. :?:
це ти бідний "форумний юзик" :?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цензура на форумі?
 Повідомлення Додано: 09 вересня 2012, 16:20 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
Шановні панове алміни-модери, хотілося щоб при видаленнях/перенесеннях постів відповідно вказувалось:
"Зображення Видалено!"

"Зображення Перенесено сюди: http://_____!"

Так у світі прийнято.


Шановний yanychar, особисто я завжди при переносах/видаленнях залишав підтвердження своїх дій! навіть деякий час чекаю не видаляю деякі теми, щоб користувач міг прочитати, як наслідок інколи забуваю, що маю видалити... Так що це питання - не питання, щодо правил - нема питань, не треба правил - їх не буде, але тоді майте на увазі при образі при порушенні - ніяких притензій до адміністрації!

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Цензура на форумі?
 Повідомлення Додано: 09 вересня 2012, 17:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
то я переніс... :coffe:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 16 з 17 [ 168 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB