Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!




 Сторінка 1 з 2 [ 20 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі




Опитування: що, на Вашу думку, є головним для Вас на форумі (вибрати можна декілька варіантів)
Сам форум, вільне спілкування
Гарний зрозумілий дизайн
Серйозність тем
Можливість погратись в якийсь там сапер, судоку не виходячи з форуму
Постійна зміна чи оновлення
Консерватизм - взагалі нічого не міняти. Раз зробити і забути
Велика колекція смайликів
Велика кількість тем
Видалення спамерів, які пропонують виграти iPhone чи взяти участь в їх МММ
Мінімум реклами
Ви можете обрати до 10 варіантів відповіді

Переглянути результати
 
Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 23 листопада 2011, 14:43 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Отже опитування, щоб я знав в якому напрямку рухатись і що хоче пролетаріат :)
Також вітаються дописи із своїми побажаннями, яких не було в переліку :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 листопада 2011, 15:48 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
А шо тут питати? форум, відий, і є для того шоби висловити свою думку, позицію, пораду і почути що інші думають. а решта то прибамбаси. Життя міняється і зміни також повинні вноситись. Серйозність тем залежить від серйозності дописувачів. Дизайн залежить від можливостей адміністрації найняти дизайнерів і чи позволить технічна сторона проекту втілити задуми. Звичайно, коли є можливість змінити на краще то тре міняти, але не все новіше є краще. Неодноразово писалося що стара версія зовнішньо була краща хоть і не мала таких можливостей як нова. Тут потрібно шукати компроміс. Але основне не як воно виглядає а який зміст несе. Реклама і так задовбує всіх і всюди. Чим менше всякої флеш анімації і типу "красоти", банерів, реклами тим скоріше вантажиться сторінка. Про спамерів - саме слово говорить все за себе. В принципі, на обмежений термін, мож то-во лишати (шоби поприколюватись) при бажанні. А основне це конкретні правила і їх дотримання не взірая на ліца. Раз рейструвався значить з правилами згідний, а якшо згідний не тре ля-ля... ІМХО


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 листопада 2011, 15:52 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Будь-який менеджмент починається із збору та аналізу соціологічних даних :D
Спасибі за Вашу думку :) Голосуємо і відписуємось :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 листопада 2011, 16:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Пролетаріат хоче "хліба і видовищ"; так було завжди і до тепер нічого не змінилося. Питання ще в тому, яка має бути структура форуму: (в основному в неті гуляє дві форми). 1. централізована, де один (чи декілька) адмін, котрий є цар і бог, але відповідно всі шишки падають на нього... 2. з, милою українському серцю, ідеєю місцевого самоврядування: автор теми може при бажанні дістати право модерування (тільки даної теми, яку він створив) і тоді всю відповідальність він бере на себе, звичайно за адміном залишаються всі права, на всі теми. Правда не знаю, чи технічно це можливо на цьому форумі? :?:


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 18:03 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
Пролетаріат хоче "хліба і видовищ"; так було завжди і до тепер нічого не змінилося. Питання ще в тому, яка має бути структура форуму: (в основному в неті гуляє дві форми).

1. централізована, де один (чи декілька) адмін, котрий є цар і бог, але відповідно всі шишки падають на нього... 2. з, милою українському серцю, ідеєю місцевого самоврядування: автор теми може при бажанні дістати право модерування (тільки даної теми, яку він створив) і тоді всю відповідальність він бере на себе, звичайно за адміном залишаються всі права, на всі теми. Правда не знаю, чи технічно це можливо на цьому форумі? :?:


ну значить задача організувати на форум прямі поставки від кондитерської фабрики хліба і від електронів-сссерів стриптизерш... правда не знаю чи то буде на шару :D
Щодо політики форуму: будуть організовані правила (але не такі, що всі мають у визначений момент заходити писати 5 повідомлень і йти, чи які б ущемлювали права юзерів, а для прикладу: забороняються особисті образи в чию-небудь адресу, реєструватись під нецензурними ніками, повторно реєструватись, створювати теми дублікати, наводити звинувачення і не підтверджувати їх фактами) звісно вже по традиції - перед затвердженням такі правила будуть винесені на ознайомлення, внесення пропозицій, коректив і затверджені для всіх і кожного! Думаю саме в таких умовах заключається демократія, коли народ сам вирішує як їм жити :)

Щодо модераторства. Так є можливість назначити авторську статтю чи розділ. В якій людина зможе сама редагувати і нести відповідальність за свій розділ. Але такі права треба роздавати з розумом і перевіреним людям, знову ж таки на прозорій основі і не для того, щоб хтось видаляв повідомлення, які йому не подобаються, а щоб мати можливість оформляти тему, коректувати. Все це можливо!

Ще в ідеї є започаткувати традицію. В нас є багато тем, типу Коломияни в Москві, в Львові, етс можна такі права дати людині, яка має відношення до того міста і в ній публікувати фотографії, події, які стались в тому місті і це мало б бути для всіх цікавим :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 22:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
Ще в ідеї є започаткувати традицію. В нас є багато тем, типу Коломияни в Москві, в Львові, етс можна такі права дати людині, яка має відношення до того міста і в ній публікувати фотографії, події, які стались в тому місті і це мало б бути для всіх цікавим


щось мені підказує , що тут тра якось інакше поступити , розростеться ця гілка з містами на купу тем , у котрих буде по одному-два дописи... може то якось трошки узагальнити , типа одна тема на всі заґранічні міста , і якшо у когось шось буде може там написати ... типа новини ззакордону, або очима наших земляків... , подумайте , я підкинув ідею.. бо буде знов купа дубляжу.... по ходу буде видно , що можна буде і з іншими темами так поступити....можете не погоджуватися , то моя власна думка. :mail:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 23:15 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Та ж що у всіх за боязнь висловлювати свою думку, в кожного підпис, можете не погоджуватись, то моя думка. Всі думки в розділі пропозиції тільки вітаються, того за неї в писок ніхто не б'є і вибачатись не треба :)
Зараз у нас і так повно тем-міст:
Куток Санкт-Петербурга
Хто в Москві з Коломиї?
Хтось є в Лондоні з коломиян?
Хто в Києві з Коломиї?
Хто... в Росії з Коломиї?!
Коломияни в Португалії
Українці у Чехії

І це лиш то що, в розділі там, де має бути, а ще по інших розділах... Йдеться не про розможення тем, а про те, що у Модені трапляються якісь фестивалі, дні міст, події і ви замість в клубі ехра, чи якоїсь іншої теми для флуду відписуєте в своїй, раз в квартал, як мінімум думаю знайдеться що написати :) Якщо наприклад створити в одній темі всі міста, то у випадку співпадуть фото по часу лондонців із моденцями і одні обговорюють одні фото, інші - інші :) Тому думаю можна непоскупитись і містам, звідки основні дописувачі створити такі теми. Інше питання, коли хтось не захоче вести таку тему. Моя позиція, мені було б цікаво побачити, що у вас там в модені чи що нового в СПб :) А те що ці теми будуть не кожного дня обновлятись не страшне, знову ж таки це тільки моя думка, як SPY, а не як адміну коломийського форуму, нє то нє :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 листопада 2011, 03:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 72
Прізвище, Ім’я: Україна, Свято
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Не знайшов правильного пункту для власної відповідді...

Для мене головним на форумі є цікаві люди.

Це моя відповідь.

Давненько тут був, але можу згадати лише Капітана (не знаю чи він вибрав собі плазму чи ЛСД),
Wandering трохи пам'ятаю... БорМан і myrko....
Як би не було - усім моє вітання! Скористався був кількома порадами і таки обрав правильну техніку для себе. ;)

Смайлики у Вас класні, хоч я вже трішки відвик від таких маленьких. :)

Гляну троха чим форум дихає... щось може тут напишу.

Свято


Догори 
 Повідомлення Додано: 29 листопада 2011, 23:40 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
У форума зараз реінкарнація, станеться вона чи ні, ще не знаю, але будемо сподіватись :)
Вандеріна давно видно не було, але він дуже зайнятий, капітан - є, думаю відпише. Борман теж, але тимчасово у "відпуску". Завжди раді будемо новим ідеям і дописам :)
Головне вернути всіх цікавих людей, а то трохи форум підзанепав, якщо вони повернуться тоді тут буде багато про що поговорити :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 30 листопада 2011, 13:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
А дізайн хоче бути ліпшим...


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 2 [ 20 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB