Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!




 Сторінка 1 з 9 [ 83 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі




Як Вам новий дизайн форуму (вибрати можна тільки 1 варіант)
Подобається
Не подобається
Я ж кажу, байдуже мені до ваших дизайнів
Ви можете обрати 1 варіант відповіді

Переглянути результати
 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Опитування: Дизайн форуму
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 00:29 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Сьогодні поступила пропозиція від HAMBA, яку підтримала Hutsulka, про зміну дизайну та повернення до того, що був на бітріксі.

HAMBA написав:
Дай Боже!
Ну то розкажіть панове адміністратори, шо Ви там зараз мутите? Шо саме в форумі зміниться? Дизайн найпершого форуму мені більше подобався ніж зараз оцей, мо варта його змінити. Може якийсь двіжок модний купити, баблоси скинемось і вйо. А на рахунок того, що можна справді весь форум з 0 почати, а старе не витирати, а в архів для історії.


Hutsulka написав:
Всім привіт!!!Згідна з Хамбою, мені старе оформлення більше подобалось)
А що там зі снігом???я тут на лижі зібралась...


Чесно кажучи і самому це синьо-червоне страшилище не подобається, але враховуючи, те що брати приклад із депутатів ВРУ і гнати на попередників не хочеться, пропоную всенародне обговорення нового дизайну форуму!

Справа в тому, що вернути старий дизайн який був на бітріксі і поставити на теперішній движок то то саме, що зняти двері та багажник із ламборджіні і присобачити на жигулі, не буду казати, що неможливо, але результат... :punish:

Тому сьогодні трохи посидів над тим, пошукав більш-менш нормальний дизайн і вирішив його адаптувати під старий бітріксовий made by pent@gon, сподіваюсь він не проти волі народу і не встиг запатентувати то діло.

Хто забув, або не застав - ось так виглядав форум у 2008 році (скріншот зроблений із збереженої мною веб-сторінки)

Зображення

Почав (тільки почав), щось адаптовувати шкуру на вже цей дизайн, вийшло щось таке:

Зображення Зображення

На скрінах спецально різна ширина, щоб побачити, що форум буде резиновий і адаптуватується під ваш екран (шапка теж з підвохом - резинова)
Фист не критикуйте, мало того що той хто робив не художник і навіть не має вищої освіти, так ще й півроботи, не дуже хочеться зробити до кінця і почути що нє, давай щось інше. Якщо доробляти почате - виправлю, виправляти є що (той же логотип змістити, етс)

Нє, то почати малювати новий, якщо нє, лишати як є, сообствєнно галасуйте любі друзі 8-)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Опитування: Дизайн форуму
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 12:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Прогаласував, можете самі здогадуватись за що :) , бо як на мене, то нове, це все-таки не "добре забуте старе" (а в даному випадку не зовсім забуте), а скоріше - незвичайна комбінація з усього старого. А нити, що от колись як добре було, то це подібно на буркотіння 90-річних дідів. Та й не відомо, як ще сприйме явний "плагіат" pent@gon, хоч він, здається це всьо вже й не читає. Що було - те пройшло, а ви хочете збудувати шось нове постійно оглядуючись назад.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Опитування: Дизайн форуму
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 14:12 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Ось того і піднята ця тема, я сам не голосував, можу завершити плагіат, який ще дуже сирий і того виглядає не дуже, ось з новим фантазувати чесно кажучи мені не хочеться, принаймні не зараз, хоча в голові вже є одна ідея, щось в колоритних вишивках плюс динамічна шапка, яка буде мінятись з кожним обновленням сторінки, щоб не набридало, плюс адаптація під свята, під НР - адаптувати шапку під ялинку, келішки, гадинник, фраєрверхи :) З одної сторони хтось скаже, що так довше буде грузитись але шапка займає 40-50кб, думаю вже не залишилось тих кому, сторінки важчі за 100Кб в тягость :)
Крім того движок підтримує багатошкурність! В кого nostalgy може вибрати собі инчу шкуру, яка йому більше подабається. Але все одно треба затвердити єдиний дизайн гля гостей і нвоприбувших, так як вони не розберуться як поміняти шкуру, хоч воно по важкості так само як поміняти аватар :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Опитування: Дизайн форуму
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 16:02 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Плагіят, авторські права це однозначно лажа без відповідної згоди і угоди. Зміна шапки, шпалєр, шкіри і всяко инче може і прикольно, сперва, потім дістає. Існує момент привикання а ці зміни будуть вносити смуту - блін, се шо за форум? Де я тіко-шо писав? А-а-а... се "шапка" помінялася..! + швидкість завантаження. Якщо вже так хоцца то принаймі з можливістю відключати. В кого ностальджі то з пивом і з нотаріусом до автора :) Основне зміст, наповнення, упорядкованість. Глібоко сумліваюся що народ перестав писати через "шкірні шпалерні", тому зачинати з основного, ні, вже ніби зачали, продовжувати з основного :) А прибамбаси і красоту з часом, - а со врємєнєм і мойку на фінскую помєняєм! ІМХО


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Опитування: Дизайн форуму
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 16:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
я теж думаю, особливо на скінах не варто заморочуватись, ну, для різноманітності, можна зробити 2-3 варіанти... усілякі різні цікаві шапки, зрештою, то не так важливо ..

Цитата:
Чесно кажучи і самому це синьо-червоне .. не подобається ..


мені теж не подобається .. краще синьо-жовте ;) ..

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Опитування: Дизайн форуму
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 16:19 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
ну бачу по голосуванню, що однозначно не лишиться цей дизайн, який буде ще не знаю, але мої адепти по натягуванню шкури з бітрікса на цей движок мабуть теж відправляться в довгий ящик. Треба придумувати щось нове :) (сам я не голосував, так як мені прийнятні будь-які зміни, якщо вони цікаві всім)

Щодо вимог до нового дизайну лишається мабуть домінантним кольором той вишневий колір, так колись говорив ехр, щоб був зв'язок із рештою порталу, хоча я думаю на гарний дизайн і логотипа може для зв'язку може вистачити :) ну мабуть ще резиновий дизайн, адже в кожного різний монітор, ми рухаємось в майбутнє, в мене 22", в когось 19", а може хтось менше ніж 42" не визнає, можна залишити маленькі поля по боках, як колись в зошиті по сантиметру-два))) Ще з ідей залишається шапка, щоб можна було грузити декілька варіантів картинок і вони з перезагрузкою сторінок мінялись і тоді була б цікава можливість адаптовуватись під події, Новий рік - зимові шапки, Великодень - пасхальна тематика, етс. Тоді б дизайн не був скучним і не надоїдав :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Опитування: Дизайн форуму
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 16:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 67
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Світлана
Чесно, я навіть не знала що дизайн був інший.
Ті два голоси за "Байдуже мені до ваших дизайнів" то мої, бо мене й академічний не тисне,
головне - зміст чи вміст. :?:
По-чуток раніше заходила, ацтойний був форум, народу мало і всі якісь сердиті, мабуть криза замучила.
А от тепер все клас, а то шо всякі рюшечки не працюють - не зачіпає,
я й жирніші глюки бачила бо в мене комп'ютер з ноги треба включати, а йнакше не робит.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Опитування: Дизайн форуму
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 17:10 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
пойнятне діло))) ну з одної сторони цікаво коли всьо гарно... комусь подобається рюшечки, комусь між дописами косинку чи судоку скласти, комусь щось нове дізнатись, комусь анєки прочитати, комусь з кимось посратись, етс, це все разом наштовхує користувачів більше приділяти уваги форуму :) А коли всьо скучно, пошук не працює, відео з ютуба вставляти можна тільки як сцилку і нікого то не гребе ніхто нічого не хоче міняти - тоді всі люди, з якими можна спілкуватись - йдуть, а лишуться тільки сердиті, яких на песимізм настроює поганий дизайн :)

Як казав поштальйон Пєчкін, це чого я раньше на вашому форумі сердитий був, бо мене харив ваш дизайн, а тепер коли дизайн оптимістичний, я веселішим стану :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Опитування: Дизайн форуму
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 18:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Нафіг бітриксячий - страшний і тяжкий ак незнати що. До поточного соціум відов як звик вже.
Взагалі було б круто вкатити класичний subsilver2 як опційний (не по замовчуванню) - давно про нього мрію.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Опитування: Дизайн форуму
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 18:34 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
можна :) До поточного звикли, але скучний цей і ніяк не в'яжеться, ось темно-червоний і блакитний в одній палітрі темних/холодних кольорів чи несе зв'язок? :D
Просто взяли дефолтну тему, поміняли в CSS колір заливки шапки, поставили логотип і фсьо! Ніц не маю проти опціональних скінів, якщо є таке побажання можна залити сабсільвер і поставити його на вибір, але по дефолту поставити свій індивідуальний, нехай і перероблений вже із існуючих (необов'язково саме під бітрікс) :)

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 9 [ 83 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB