Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!




 Сторінка 3 з 9 [ 85 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 23 листопада 2011, 23:55 
Офлайн

З нами з: 01 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 213
Звідки: Київ
Дякую! :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 00:34 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Ksana написав:
Дякую! :)

Будь ласка, не забувайте дорогу до коломийського форуму ;)

Так звітуюсь далі: ініціював голосування щодо дизайну, традиційно многа букаф вийшло, але що поробиш - на то вам форум щоб було шо читати))) :D
Опитування: Дизайн форуму

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 00:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Також зверни увагу на самі профілі користувачів, додати можливість в профілі, щоб кожен учасник форуму повносив про себе інфу (не варто тільки поля з інфою робити примусово заповненими, хоче людина вказати, то вкаже, не хоче, має право) освіта, робота, вік, місце проживання, місце народженнч, одружений, розведений, хоббі і т.д. На основі даної інфи робиш собі, якийсь звітик і бачиш загальну картину "бджіл, які живуть у вулику", на основі звітика вже й розділи форума самі напросяться. Бажано, щоб коли людина вводить щось в інфі про себе, вже б вискакувала подібна чи та сама відповідь, наприклад про навчальний заклад і т.д. як це є в фейсбуку чи контакті, до багатьох людей одна прив'язка. Звісно назбираючи такої інфи Ти будеш "людиною, яка занадто багато знала", але... все ж ідея ніби зрозуміла і адекватна.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 00:52 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Прийнято! Ідея хороша і її не так вже важко реалізувати створити ці поля де працюєте, вчитеся, фото... Наскільки движок дозволить можна розігнатись, це прийму до уваги, не обіцяю вже завтра реалізувати, поки що першочерговими стоїть дизайн + наведення порядку з темами, а там вже і реалізація таких ідей... Ось із таким собі ком'юніті, в якому вказавши що ти закінчив 1 школу тебе звело із такими ж випускниками, не дуже уявляю чи дозволить таке движок, але до уваги прийму і подивлюсь що можна зробити, тільки кажу зразу не вже цим займусь, на майбутнє :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 00:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Ніфіга, от вже і займайся. Я ж замість того, щоб спати, лежу і княпаю на кпк, а Ти кажеш: Не вже. Вже!!! :-D

P.S. Звісно жартую, все поступово, основне не забувай, що Ти жива людина, яка має повноцінно висипатись, не перенапружуйся, ніхто нікуди не втече.

--------------------------------------
SPY:
:D (щоб не офтопити і флудити відписав у твоєму повідомленні) Ще раз спасибі за ідеї :drink:

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 01:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Ще тово пишу і йду спати, бо й так з ранку до ночі на роботі. Так от, щоб все вийшло правильно, то розстав собі все на деталі від найменшого, до найбільшого і починай не з фундаменту, а з ровів на фундамент і дальше по зростанню, от як грамотно розкладеш структуру так Твоч система і діятиме. Систему сучасної політики за зразок не бери, вони почали з сраки, в сраці рано чи пізно й опиняться. Дєрзай.Ще раз висловлюю Тобі свою підтримку, Ти клей, який знову всіх нас хоче склеїти, все правильно. В єдності сила.
--------------------------------------
SPY:
:D Ще раз спасибі тільки мене не треба нюхати і мною занюхувати :D
ну по такому принципу і стараюсь працювати. Найосновніше навести порядок з темами і поміняти дизайн на дружелюбніший, так як цей мну чи то надоїв, чи то навіть не знаю...
А решта вже само собою піде. Звітуюсь і веду список в першому пості цієї теми що вже зробив і що ще маю не забути зробити, так що час від часу слідкуйте :)
Ще раз дякую за підтримку :friends:

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 01:13 
Офлайн

З нами з: 01 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 213
Звідки: Київ
А мені на старому форумі дуже подобалося, що внизу виводилися нові повідомлення. Ходити по темах тикати і шукати, що є нового, то зовсім не зручно


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 01:20 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Ну старий форум в умовах його небезплатності, моєї безробітності і беззарплатності за адмінські функції мені не в силах вернути, та й крім того знову переноситись із движка на движок, так ще поб'ється дорогою база даних і ще хтось не зможе зайти. А така функція є і тут - постійно нею користуюсь...

на головній сторінці вгорі є Нові повідомлення там клацаєте і виводяться всі нові повідомлення, які ви пропустили з моменту останнього заходу ;) Дуже зручно. З часом, якщо мене ніхто не випередить (в чому я сумніваюсь :D) напишу коротеньку інструкцію по всіх кнопках, хто сам ще не розібрався, але то вже після того як внєдрю основні фундаментальні зміни ;)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 01:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Тикати- цю опцію мусиш реалізувати!

Впав під ліжко :-D

Всім надобраніч.
--------------------------------
SPY:
то буде найважча опція :D , добраніч ;)

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 16:48 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Продовжую далі звітуватись по виконаній роботі! Дійшли руки до розділу захоплень, теми вже можна створювати в нових розділах. По мірі можливості буду переносити теми із старих розділів в нові, згідно нової структури, про яку можна прочитати на першій сторінці. Старі розділи будуть спорожнятись, але поки що видаляти їх не буду (із-за оригінальних їх назв, можливо деякі будуть використані в новій структурі). Щодо самих назв. Прошу не лякатись, що можливо нові назви не є такими колоритними як були, чесно кажучи, не вистачає мені фантазії pent@gonа, тому всі назви, порядок їх розміщення є повністю робочими (технічними) і переслідується тільки одна мета, щоб новим користувачам (та й уже існуючим) було зрозуміло, а про що йдеться в цьому розділі. Щодо порядку в якому вони йдуть, назви розділу - якщо будуть виникати пропозиції і то буде по суті - будь ласка, готовий вислухати такі пропозиції. Але не все відразу, тому поки є як є, якщо когось проб'є на творчіство буду радий почути оригінальні назви, тільки одна вимога: по назві має бути зразу ясно про що йдеться в розділі і немає бути допущено подвійного трактування назви! Те саме і щодо назв тем, я вже писав, що назви чурек і сакля, на чужому возі - дуже гарні назви, але вони не зрозумілі всім, особливо новачкам, які приходять і не розуміють куда вони попали і що можна писати, а що нє. Сьогодні Богдана теж про це мені написала, тому такі теми прийдеться адаптовувати (або нехай автори теми, самі адаптують, щоб не було криків про авторські права :D ) щоб вони були зрозумілі і новачкам, а не тільки тим, які в цій темі відпочатку, адже новачки не будуть перечитувати 20 сторінок щоб зрозуміти про що тема, це має бути видно із назви :)

Знову многа букаф, ну що поробиш, такий я, терпіть :D

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 9 [ 85 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB