Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!




 Сторінка 4 з 9 [ 85 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 17:21 
Офлайн

З нами з: 01 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 213
Звідки: Київ
Я звісно не в курсі всіх хитрих планів оновлення і т.д. Тому прошу вибачення наперед - може я щось не так зрозуміла... Глянула зміни, що відбулися. Те що новий адміністратор працює на славу та ще й безкоштовно - це супер! Те що повернули Богдану - це супер! Дуже врівноважений, неконфліктний, розумний модератор! Але... Exp - зареєстрований користувач? Це що? Тимчавовий перехідний етап? Глюк системи? Чи як це сприймати? Exp -це душа і серце проекту! Це моя СУБЄКТИВНА точка зору. І навіть якщо колись він пішов би на пенсію , років так через 20, чи захотів відпочити від форуму і взагалі перестав би сюди заходити, то як на мене і тоді в нього мав би бути статус щось на зразок: Почесний адміністратор. Та називайте , як хочете... Але зареєстрований користувач - це не лізе ні в які ворота. Ще раз прошу пробачення, якщо неправильно зрозуміла ті зміни. З повагою до усієї тепершньої команди форуму!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 17:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
Те саме і щодо назв тем, я вже писав, що назви чурек і сакля, на чужому возі - дуже гарні назви, але вони не зрозумілі всім, особливо новачкам, які приходять і не розуміють куда вони попали і що можна писати, а що нє.
признаюся, що я за час їх існування так і не зрозумів про шо вони... :oops:

Ksana написав:
Але... Exp - зареєстрований користувач? Це що? Тимчавовий перехідний етап? Глюк системи? Чи як це сприймати? Exp -це душа і серце проекту! Це моя СУБЄКТИВНА точка зору. І навіть якщо колись він пішов би на пенсію , років так через 20, чи захотів відпочити від форуму і взагалі перестав би сюди заходити, то як на мене і тоді в нього мав би бути статус щось на зразок: Почесний адміністратор. Та називайте , як хочете... Але зареєстрований користувач - це не лізе ні в які ворота. Ще раз прошу пробачення, якщо неправильно зрозуміла ті зміни. З повагою до усієї тепершньої команди форуму!
дякую! :oops: не заставляйте мене червоніти... те, що я виглядаю як зареєстрований користувач... простіше пояснити так: не хочу тиснути "авторитетом" на нового адміна... :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 17:38 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
можливо доцільніше було б це пояснити самому пану expу, але так як його момент написання не було, а коли вже написав, побачив його допис того взяв сміливість на себе.

ехр був, є і залишається власником порталу і маю надію то не поміняється! Крім нього були ще інші адміністратори, які займають посади в структурах коломийських провайдерів! Щоб більше ніхто не міг сказати, що форум під кимось ходить і хтось на нього впливає, чи тут висвітлюються думки однієї сторони, всіх зняли, можливо тимчасово, можливо... то не обдумувалось поки що. Форум є загальноколомийським і не тільки достоянієм. І якщо людина адекватна, має що сказати вміє слухати - велком. Яка б Ваша думка не була, навіть якщо вона містить критику адміністрації, влади, провайдерів чи іншої холєри (звісно, якщо вона містить під собою аргументи і вони є доказані)- ніхто її не буде терти. Я є людина, яка не має відношення до жодного політика, до жодної організації (і якщо ви спитаєте чи хочу мати, скажу що нє :D ) і не переслідую мети ущемляти когось в свободі слова (ще раз повторюсь, якщо та критика буде адекватною і доказаною, а не простим розбризкуванням слюни). Всі зміни, які я проводжу не є на чиюсь користь, звісно не без сприяння ехра і людей, які мають відношення до форуму, але вся адміністраторська відповідальність лежить на мені і я відповідаю сам за свої дії! ехр залишається почесним адміністратором, хоч і без таблички, якщо треба таку табличку - можна поставити, але я думаю всі і так про це знають. Я ж просто тимчасово виконуючий обов'язків адміністратора. Наскільки тимчасово побачемо. Дасть моя робота - плоди - супер, нє, мене завжди можна зняти :)

Сподіваюсь більш-менш роз'яснив ситуацію, якщо щось не так написав, думаю ехр уточнить :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 20:55 
Офлайн

З нами з: 01 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 213
Звідки: Київ
Все так! Все правильно! І про незаангажованість персони нового адміністратора, і про повноваження , і про відповідальність , і про все решта! Все так! Крім одного ... :) . Кому би то заважало , якщо б було так: Ви адміни, тобто відповідальні і тд, а Exp -Почесний адміністратор, ну, чи ще якось там! За заслуги перед батьківщиною медалі дають, а заслуги перед форумом і коломийською громадою, все-таки варто б якось відзначити людину, яка того вартує! Так ті хто тут був раніше, ті знають хто ця. Але хіба ви зі старту орієнтуєтеся тільки на старий костяк, а нові люди вам хіба не потрібні? А для них тоді виходить Exp буде відомий , як просто зареєстрований користувач. На мою думку має бути так, щоб для нової людини на форумі було зрозуміло , що це "отєц-основатєль". Повторюся , що це моя субєктивна думка , а ви собі робіть , як вам краще...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 21:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Ksana, дякую за приємні слова, хочеться правда зауважити, мене ніхто не повертав, я сама повернулась)) якось вже так склалося, маю таку звичку, що би й як не було,
час від часу таки заглянути на коломийський форум )). так що я завжди присутня ..

Ну а стосовно звання, підтримую вашу думку, думаю то не проблема, цілком можливо так написати, на багатьох форумах водяться звання типу “людина гуру”, “душа форуму” тп. .. правда, то вже на вододобання пана exp :). ..хоча я – за ))

зрештою, думаю ті всі перестановки, й так тимчасово, поки все попереноситься ...

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2011, 22:01 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
ніц не маю проти, але зворотня сторона медалі, кожен вкладав частину себе в форум, ніхто не спорить про те що ехр більше, але тоді тра давати звання кожному, а на звання мені фантазії не стане, зате можу кожному в приват написати, що ви не подумайте, я тут тіко в.о, а ехр у нас поважний адмін і фсьо такоє =) мені не питання, зробити групу чи перенести туда ехра, але тоді треба і інших уважити, хто може в меншій мірі брав участь, а хто буде градацією займатись, того таке, уявимо що в ехра відпуск :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 25 листопада 2011, 04:52 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Добавив розділ Культурне життя (ще раз нагадаю, назви цілком робочі-технічні, якщо в когось знайдеться фантазія був би радий почути кращі)
із підрозділами
Освіта
Наука
Релігія
Театр
Думаю таке сусідство вже нікого не страшить? :)
Думаю куда кіно втулити, чи його взагалі не виділяти окремим розділом, або до театру, або до музики, або музику, кіно і театр звести докупи, так що пропозиціям буду тільки радий :)

UPD: мабуть все-таки театр до музики та фото в захоплення, туди ж і кіно... чи не виділяти окремими розділами... гм... в роздумах :?:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 29 листопада 2011, 22:51 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
SPY написав:
Думаю куда кіно втулити, чи його взагалі не виділяти окремим розділом, або до театру, або до музики, або музику, кіно і театр звести докупи, так що пропозиціям буду тільки радий :)

UPD: мабуть все-таки театр до музики та фото в захоплення, туди ж і кіно... чи не виділяти окремими розділами... гм... в роздумах :?:


Підтримую думку про об’єднання театру, музики та кіно в одному розділі. Хм, боюсь наплутати в термінології. Словом, теперішню "Музику" перейментувати в "Музика, кіно, театр" і відповідно попереносити профільні теми. А то вийде купа розділів в кожному з котрих одна-дві півживі теми.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 29 листопада 2011, 22:58 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
miwa написав:
SPY написав:
Думаю куда кіно втулити, чи його взагалі не виділяти окремим розділом, або до театру, або до музики, або музику, кіно і театр звести докупи, так що пропозиціям буду тільки радий :)

UPD: мабуть все-таки театр до музики та фото в захоплення, туди ж і кіно... чи не виділяти окремими розділами... гм... в роздумах :?:


Підтримую думку про об’єднання театру, музики та кіно в одному розділі. Хм, боюсь наплутати в термінології. Словом, теперішню "Музику" перейментувати в "Музика, кіно, театр" і відповідно попереносити профільні теми. А то вийде купа розділів в кожному з котрих одна-дві півживі теми.


непогана пропозиції, думаю варто. А то спочатку переслідувалась мета, зробити стисло, а переглядаючи весь архів - виходить протилежне. Сумарно кількість тем якраз норм буде на один розділ, а окремо будуть наполовину повні розділи :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 29 листопада 2011, 23:18 
Офлайн

З нами з: 24 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 86
SPY написав:
Сумарно кількість тем якраз норм буде на один розділ, а окремо будуть наполовину повні розділи :(

Головне щоб не наполовину порожні :-D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 9 [ 85 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB