Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!




 Сторінка 8 з 9 [ 85 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2012, 14:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
yanychar написав:
Йо, то було 2007 р.
Але я думав, шо то було десь у травні-червні... :?:

та я теж десь так думав :?:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2012, 15:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
У мене тутка збоку написано "З нами з: 05 липня 2007 04:00"...
Я собі думаю: "І якого-то дідька мені приперло реєструватись у "04:00"?!!

Або той ваш дзиґарок бреше і дурної показує, або я тоди десь мав так нализатись шо уже ніц не памнітав!..
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2012, 16:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
yanychar написав:
або я тоди десь мав так нализатись шо уже ніц не памнітав!..


йой не заморочуйся. цей форум уже кіко раз переносили з місця на місце , що година вже давно втратиласі. загубилася по дорозі. добре хоч дата залишилася. :georgian1:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 14 травня 2012, 01:38 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Мабуть складається враження, що шпійон обмежився зміною дизайну, трохи попереносив теми (так що може комусь стало ще заплутаніше) і далі нічого не робить... Навіть обіцяний BBCode на ютуб і той до цього часу не реалізований... А пройшло вже стільки часу з мого призначення... Визнаю, зараз часу в мене поменшало, щоб тільки форумом займатись, але роботи я не припинив. Щодо ютубу - стикнувся з траблом: Для реалізації нових BBCode - потрібен мод, для моду потрібний доступ до бази даних, база даних, не на MySQL, а на PostgreeSQL, відповідно мод не ставиться... Якщо хтось допоможе з реалізацією - я тільки за. Сам мод і мій пост-запитання на http://forum.bb3x.ru/post-47479#p47479

Як тільки є вільний час - займаюсь фоторозділом. А що там треба робити? Всьо класно, спай ти не маєш чим зайнятись... За тривалий проміжок часу назбиралось багато фото Коломиї, природи. Руки модератора вони ніколи не бачили. Справа в тому, що за 4 роки (так-так, перші фотодатовані 2007 роком, як і форум) частина фото накрилась, від переносів з движка на движок - частина постів побилась. Думаю всі пам'ятають ВОЙНУ В шРАКЕ (глюк від переносу коли "И" при переносі стала "ш") ось так і попсувались теги, фото, смайли і т.д. Зараз Можна пролистати 5 сторінок і не знайти ні одного фото. Ще недолік в тому, що пан MyKoLa заливав свої фото на лайвжорнал... Я колись говорив за це на це, але пан ехр і пан Микола відповіли, що я фігнею страдаю і всьо нормально. Тепер, при чистці акаунтів лайвжорнал було видалено, а разом з ним і фото (вони час від часу удаляють неактивні акаунти, видно Микола недогледів) і частина фотографій тепер відображається як "Зображення". Оскільки тоді фото вставлялись 1 пост = 1 фото, то тепер можна пролистати 5 сторінок і не знайти ні одного фото. Це не дуже приємний факт, для гостей чи тих, хто захоче переглянути старі фото, тому я зайнявся чисткою. 80% фото збереглось і треба зробити, так щоб і вони не пропали.

У всіх будуть іти повідомлення на спад (разом із фото, якого нема, я видалюя обговорення фото, думаю логічно) - тому дуже прошу не сильно матюкатись, що чесно нафлудженні over 9000 повідомлень будуть зменшуватись.

Паралельно з цим і поправляю цитати (вони глюкали при переносі) і добиваюсь гарного оформлення, радий, щоб мені допомогли, але я не настільки наївний...

Ось теми, думаю так вони гарніше виглядають
Фото: Коломия сьогодні
Фото: - = ПРИРОДА = -

П.С. Я в курсі, що краткость - чиясь там сестра, але в мене сестер нема :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 14 травня 2012, 02:25 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Для тих, хто не осилив многа букаф: кількість повідомлень може зменшуватись - бо наводжу порядок у фото-темах. Сподіваюсь - це осилили :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 14 травня 2012, 09:33 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
а чому би специфічні "Фото: Коломия сьогодні" і ше якісь, котрі повязані з містом, придумати заливати на місцеві компи? тоді і відпаде небепека очичення на якихось хостінгах. Зробити розумне обмеження по пікселях і чистий спокій. Ну може бути не доступним якийсь час в ночі, коли комп виключений (а мож і не виключати якесь економне РІІІ за 200 грн) зато ісклюзивні фотки будуть збережені


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 14 травня 2012, 17:02 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Бодя написав:
а чому би специфічні "Фото: Коломия сьогодні" і ше якісь, котрі повязані з містом, придумати заливати на місцеві компи? тоді і відпаде небепека очичення на якихось хостінгах. Зробити розумне обмеження по пікселях і чистий спокій. Ну може бути не доступним якийсь час в ночі, коли комп виключений (а мож і не виключати якесь економне РІІІ за 200 грн) зато ісклюзивні фотки будуть збережені

на хостінг форуму вище керівництво вирішило не заливати фото, тільки на сторонні. Це технічно-грошове питання, яке вимагає витрат, тому я тут умов диктувати не можу. А ось щодо збереження - я це планував. Після того, як оформлю, я заархуваю сторінки і у випадку втрати фото - вони в мене будуть доступні і можна буде їх перезалити :) Але попередньо треба привести тему до порядку :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 02 серпня 2012, 15:31 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Отже нарешті запрацював ширший функціонал форуму. В цьому величезну подяку треба висловити gushuley! :friends: :drink:

Без нього я б не вирішив тих проблем, які в технічному плані стали на заваді тривалий час :) Тому йому подяка, що знайшов час і вирішив задачу :)

Нововведень багато, але до них скоро звикнеться і я сподіваюсь, що нові зміни будуть зручні для всіх. Поки що функціонал запущений в тестовому режиму, щоб на практиці відпрацювати найзручніші його налаштунки, а також можливо почути ідеї/скарги/пропозиції користувачів форуму.

Постараюсь трохи розписати, що ж то за новий функціонал. Прохання не використовувати різноманіття кольорів та величезних шрифтів, решта з розумом :)

По піктограмках можна багато що зрозуміти, що не ясно - можна прочитати в паспорті до пилесоса в підказці, що виринає при наведенні на кнопку!

З найцікавішого і найпотрібнішого це спойлери - віртуальна шухляда, в яку можна заховати копицю тексту. Це 4 кнопка зліва в другій панелі. Виглядає вона ось так:

і сюди ми можемо писати копицю тексту, яка буде приховуватись... Зручність в тому, що візуально не видовжується повідомлення, а потрібні примітки - є. Тому рекомендую спойлером користуватись і під нього ховати текст


Також з'явилась можливість писати прихований текст. Це 5 кнопка, наступна після спойлера. Цей текст буде доступний тільки людям, які залогінились на форумі, гостям він буде недоступний. Таким способом можна відвчити людей читати форум незалогіненим, а якщо вже залогінився то і відписати :)

Виглядає ось так:

Прихований текст
Цей форум потребує вашої авторизації для перегляду прихованого вмісту.


Зауваження модераторів відтепер виглядають так, така кнопка є тільки в модераторів та адмінів - прохання нею користуватись у випадку порушень:

 ! SPY написав:
тут я маю показати всю свою злість і грізно махати бан-хаммером


Для чого вона? Модератори можуть не створювати нове повідомлення із зауваженням, а відреадагувати повідомлення порушника і там зробити свою помітку :)

З'явилась також кнопка офтопу, коли проофтопити хочеться, але щоб це не було порушенням - краще або сховати під спойлер або скористатись цією кнопкою
Поза контекстом
тут я злосно офтоплю


Картинки тепер масштабуються при кліку відкривається повна версія, я ще буду підбирати оптимальні варіанти для цієї опції, можливо виключу - буде видно :)

google.com ( Клацнуто 563 раз ) З'явився лічильник, який може показувати кількість переходів його також можна використовувати як голосувалку :)

Ну і мабуть найочікуваніше перегляд YouTube (і не тільки, багато сервісів підтримується) прямо на форумі. Це остання, права кнопка в другій панелі інструментів. Там ж можна вибрати розмір в якому має транслюватись відео. Думаю по замовчуванню ми методом підбору виберемо оптимальний розмір :)

Так що прошу любити і жалувати новий функціонал :)
Як завжди пропозиції/скарги/зауваження приймаються :) Хотілось би почути думку кожного, таки хотілось би, а не так як в нашого Гаранта :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 02 серпня 2012, 16:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
Отже нарешті запрацював ширший функціонал форуму. В цьому величезну подяку треба висловити gushuley! :friends: :drink:
gushuley, дякую! :hi:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Зміни на краще! Бути!
 Повідомлення Додано: 02 серпня 2012, 17:23 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1081
Звідки: Коломия
+1 :idea:
Подяка Андрію!!! :vodka:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 9 [ 85 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB